Wpis z mikrobloga

Mimo że mam zaznaczoną opcję "Pokaż przycisk Mój wykop", to tego przycisku na belce po lewej nie mam. Z czymś może być konflikt? Tak samo nie pokazuje mi się mimo zaznaczenia Hity, ale już np. Wykopalisko, Główna i Mikroblog bez problemu. Przycisku MW po prawej też nie mogę aktywować.

#wykopwnowymstylu #wykopx
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@cutecatboy do działania funkcji oznaczonych ikonką ❎ wymagane jest zainstalowanie skryptu Wykop XS. Brzmi jakbyś nie miał tego skryptu zainstalowanego albo go wyłączyłeś w panelu ustawień Wykop X Style. Sprawdź i daj znać :)
  • Odpowiedz
  • 0
@WykopX: zainstalowany jest, inne suwaki z tej kategorii mi działają, mogę włączyć/wyłączyć Ulubione, Hity, Mikroblog itp., tylko Mój wykop mi nie działa.
  • Odpowiedz
  • 1
@cutecatboy

Tak samo nie pokazuje mi się mimo zaznaczenia Hity


We wpisie napisałeś, że Hity też się nie wyświetlają.

Wykopalisko, Główna i Mikroblog to domyślne przyciski na Wykopie, więc do nich nie trzeba skryptu, a Wykop X Style pozwala na ich schowanie.

1. Więc pytanie, czy działają Ci jakiekolwiek inne funcje ❎ Wykop XS?

2. Jeśli tak, to spróbuj wyłączyć Wykop X Style i spraw co dzieje się wtedy.

3. Jeśli nadal
  • Odpowiedz
  • 0
@WykopX Chrome, sorry za lekkie zamieszanie – wcześniej Hity nie chciały się pojawić, teraz już generalnie da się włączyć każdy przycisk poza Mój wykop, ten się nie chce pojawić niezależnie od tego, co zrobię. Wszystkie inne rzeczy z zielonym X działają. Ten przycisk MW też przez chwilę się pojawiał, ale potem znikł mimo że suwak był włączony.

Jutro popatrzę po robocie na te pozostałe style. Mam wrażenie, że tam na górnej belce
  • Odpowiedz
  • 0
@cutecatboy

Mam wrażenie, że tam na górnej belce jest takie zatrzęsienie opcji, skórek itp. że coś wchodzi z czymś innym w jakiś konflikt :P


Niektóre funkcje wzajemnie się wykluczają z innymi, to prawda (np. funkcja ustawienia koloru tła belki nie zadziała jeśli włączona będzie tapeta). Ale w przypadku przycisków np. Mój Wykop żadna z opcji nie powinna wchodzić w konflikt, a jeśli wyświetla ci się przycisk Hity, to tym bardziej Mój Wykop
  • Odpowiedz
  • 1
@WykopX: o tak to wygląda u mnie. Hity i Ulubione się normalnie włączają. W całej tej sekcji górnej belki po lewej działa wszystko poza Mój wykop.

Gdy wyłączam styl, Obserwowane są w panelu po lewej, który w WykopX mam całkowicie wyłączony. Zdaje się, że na nowym wykopie Obserwowanych / Mojego wykopu na górnej belce nie ma.
cutecatboy - @WykopX: o tak to wygląda u mnie. Hity i Ulubione się normalnie włączają...

źródło: owidzicie

Pobierz
  • Odpowiedz
@adamkoska: OK, dzięki za zgłoszenie. Skoro dwóch użytkowników ma ten sam błąd to znaczy, że coś jest na rzeczy. Zerknę na to i naprawię jak najszybciej.

@cutecatboy @adamkoska Napiszcie mi proszę numer wersji Google Chrome, której używacie.
  • Odpowiedz
  • 0
@WykopX: najnowsza możliwa - Wersja 123.0.6312.123 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)

Sprawdziłem też z Blank - Mój wykop nie działa nadal, za to wszystkie inne przyciski się bez problemu włączają.
  • Odpowiedz
  • 0
@WykopX: a to w sumie korzystając z okazji zadam może jeszcze dwa pytania:

1) czy ten migający "kursor" obok plusów to jest bug czy ficzer? On pojawia się tylko po wejściu do wpisu i miga tylko przy komentarzach

2) czy ta sekcja customizacji menu z lenny face działa? Bo mi chyba nigdy nie działała i to menu nie zmienia się niezależnie od tego, jaką opcję wybiorę
cutecatboy - @WykopX: a to w sumie korzystając z okazji zadam może jeszcze dwa pytani...

źródło: asdasd

Pobierz
  • Odpowiedz
1) czy ten migający "kursor" obok plusów to jest bug czy ficzer? On pojawia się tylko po wejściu do wpisu i miga tylko przy komentarzach


@cutecatboy: ficzer, który w wersji 3.0 nabierze większego sensu ;)

2) czy ta sekcja customizacji menu z lenny face działa? Bo mi chyba nigdy nie działała i to menu nie zmienia się niezależnie od tego, jaką opcję wybiorę


Nie wiem. Kiedyś działała.

Ja w ogole z
WykopX - >1) czy ten migający "kursor" obok plusów to jest bug czy ficzer? On pojawia...

źródło: WykopX

Pobierz
  • Odpowiedz