Wpis z mikrobloga

@JIDF Chociaż jestem rasistą to wnikając w sedno problemu trzeba zauważyć, że czarni faceci wiążą się prawie zawsze z białymi kobietami z którymi biały facet nie chciał mieć do czynienia więc nic dziwnego że czarny nie jest w stanie i ją zostawia.
  • Odpowiedz
@matka_boska_w_klapie działa to też w drugą stronę, gruba brzydka p0lka wychodzi za mąż czy tam się rucha z murzynami, których inne murzynki nawet nie dotknęły palcem
Ja wiem każdy wygląda tak samo, ale p0lki wybierają tych gigantycznym nosem i krzywym ryjem :)
  • Odpowiedz
Chociaż jestem rasistą to wnikając w sedno problemu trzeba zauważyć, że czarni faceci wiążą się prawie zawsze z białymi kobietami z którymi biały facet nie chciał mieć do czynienia więc nic dziwnego że czarny nie jest w stanie i ją zostawia.


@matka_boska_w_klapie: Albo takimi z problemami psychicznymi
  • Odpowiedz
Co tam pisze?


@ed210: jak jest matka czarna i ojciec czarny to w 70% dzieci wychowują się bez ojca. Jak matka jest biała, a ojciec czarny to 97% dzieci wychowuje się bez ojca.

Ale kobiety nadal wierzą w to, że ich murzyn je kocha xD
  • Odpowiedz
@marcelus

co jest z tymi mudżynami w USA nie tak? Oni mają tam jakąś zupełnie #!$%@?ą kulturę


Są potomkami niewolników znaczy brak wykształcenia i bieda w kraju gdzie kasa rządzi wszystkim i gdzie o awans społeczny jest coraz ciężej.
  • Odpowiedz