Wpis z mikrobloga

  • 0
@Dorciqch: A nie masz jakiegoś krzaczka/drzewka? U mnie teraz też brakuje jej cienia bo to co obok rośnie dopiero wypuszcza liście przez co dobrze kwitnie. Dopiero potem ma ciemniej i daje sobie radę :D
  • Odpowiedz
@magnes125 no właśnie większość działki jest nasłoneczniona mocno, bo mi drzewka rosną po północnej stronie xD cień jednego drzewka już obsadzony mocno, cień drugiego drzewka to przestrzeń gospodarcza
  • Odpowiedz
  • 0
@Dorciqch: Kochom pełne kwiaty. Nie są pożyteczne dla owadów, ale to taka moja próżność estetyczna. W ogóle mogę zrobić sadzonki z tej brunery tylko niech ktoś mi powie jak xD

O tej porze ma małe liście. Po przekwitnięciu robią się większe. No coś pięknego. Tutaj zdjęcie sprzed dwóch lat z bliska.
magnes125 - @Dorciqch: Kochom pełne kwiaty. Nie są pożyteczne dla owadów, ale to taka...

źródło: 111

Pobierz
  • Odpowiedz
@magnes125 ja mogłabym pół działki piwoniami obsadzić (i w sumie to zrobiłam, tylko są jeszcze małe), bo kocham ich wygląd i zapach. Druga moja miłość to liliowce. No i trochę z musu pokochałam róże, bo już były na działce. Jak je poniuchałam to po prostu mnie chwyciły za serducho i tak trzymają.
  • Odpowiedz