Wpis z mikrobloga

  • 1
@vivijes: Każda osoba która twierdzi, że ona nie nosi podróbek tylko repliki jest zwykłym klaunem upośledzonym umysłowo (z całym szacunkiem dla ludzi chorych). Banda pozerów bez szacunku do siebie i żadnych wartości moralnych budująca poczucie własnej wartości a raczej marności uzależniając swoje bycie kimś lansowania się. Bo przecież teraz dosłownie każdy oskarek i juleczka muszą mieć modne drogie rzeczy/buty pokroju dunków, air force lub jordanów chociaż trendy znowu się zmieniają i
  • Odpowiedz
@Cztero0404 debilizm to nie ci którzy kupują na pandziaku, ale ci którzy kupują tshirt za 5klockow XD ci pierwsi chcą wyglądać jak ci drudzy, więc wydają mniej w #!$%@?, za to samo ( ͡º ͜ʖ͡º) i mają bekę z tych co #!$%@? 5kafli na to samo XD ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@korni007: O ile również uważam, że wydawanie 5k na jakiś t-shirt to debilizm i często nie nie są one jakieś zajebiste jakościowo tak na przykład w podróbkach butów z systemem air już nie masz systemu air i ogólnie zazwyczaj jest to dużo gorszej jakości.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 chyba nie wszystkie, chinole teraz robią repliki 1:1, na reddicie właśnie vapory widziałem 1:1 ludzie wrzucali, i jeszcze jakieś jordany itp.. Zastanawiam się jak oni #!$%@? to robią, przecież podrobić od zera takiego kapcia to jakaś masakra, mam wrażenie że ktoś po prostu #!$%@? cały projekt z fabryki i idzie to do chińczyków...
  • Odpowiedz
  • 0
@korni007: Podobno niektóre rzeczy produkują nawet na tych samych produkcyjnych liniach po godzinach (kiedyś po necie śmigał taki film z fabryki yeezy), ale nie wiem czy to jest prawda do końca i nie wierzyłbym w to mimo wszystko gdzieś tam jednak. Vaporów nie kupiłbym nawet oryginalnych bo dla mnie to są przepłacone buty w których się prosisz oto żeby ci poduszka pękła.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Vapory, Maxy 270, a w szczególności 720 - największe gówno na świecie, z drugiej strony możesz kupić spokojnie te buty i po pół roku oddać na reklamację i tak w nieskończoność chodzić za free xD. Miałem tego tyle na reklamacjach w firmie, wszystko było bite na korzyść klienta od ręki jesli powodem było pęknięcie poduszki. Najlepsze były parki kupione w poniedziałek i reklamowane w środę XD
  • Odpowiedz
reddicie właśnie vapory widziałem 1:1 ludzie wrzucali, i jeszcze jakieś jordany itp.. Zastanawiam się jak oni #!$%@? to robią, przecież podrobić od zera takiego kapcia to jakaś masakra, mam wrażenie że ktoś po prostu #!$%@? cały projekt z fabryki i idzie to do chińczyków...


@korni007: @Cztero0404 Nike, nie ma swoich fabryk, zleca produkcje jakimś fabryką zapewniając wszystko, więc też instrukcję, technologię jak to zrobić. Nie wiem jak adidas, ale pewnie to
  • Odpowiedz