Wpis z mikrobloga

Rozmawiałem z @zwrotnaskarb i #yanek za prowadzenie jego kanału na YT zarządał 20% z dochodów , ale co najlepsze że nie tylko z kanału na YT ale z całego wyjazdu jak np znajdzie złoto to musi oddać 20% wartości tego znaleziska. Co o tym sądzicie ?
  • 18
  • Odpowiedz
@kondzioxxx: masakra co za człowiek. Naprawdę nie chciałbym trafić na osobę tego pokroju nigdy w swoim życiu. Od ludzi ciągnie np okna do kampera,słodycze, miody a jak mógłby coś od siebie dać to ciągnie pieniądze.

I to udawanie biznesmena jeszcze i mówienie że ma biznes plan xd
  • Odpowiedz
@kondzioxxx: @zwrotnaskarb Jeśli Janek w umowie cię nie ubezwłasnowolnił i wciąż masz prawo do samostanowienia to powiedz mu,że jedziesz po bułki i wydupczaj aż paliwa zabraknie. Nikomu nie będzie żal, że go nie widzimy na odcinkach.
  • Odpowiedz
Janek nic nigdy odemnie nie chciał nigdy na żadne prowizje się nie umawiałem, obiecalem tylko na początku, że jeśli kiedyś co jest nieprawdopodobne, ale jednak zarobię 1mln, to zawożę mu torbę z 250k i rzucam na stół. Ale to ja powiedziałem z wdzięczności bo w sumie jako jedyny na początku postanowił mi pomóc ;)
  • Odpowiedz