Wpis z mikrobloga

@stormi: a może nim jestem coo???

Tak serio to sama prowokujesz do takich tekstów, albo wysyłasz dupe, albo jakieś prowokacyjne wpisy to nie rozumiem skąd zdziwienie.

To są zdrowe reakcje na te rzeczy które wstawiasz na vikop (nie tylko zdjęcia) .Akurat ja zachowuję klasę, nie tak jak inni co jadą aż skręca z krindzu. Tak delikatnie jak ja to można.

Ale ty wolisz zadawać się z ćpunami typu @Hissis pozdro z
  • Odpowiedz
@programista_wykopek wysylam dupe? to brzmi jakbym Ci wysylala na priv, najpierw pisz normalnie, ze WSTAWIAM NA WYKOP a nie wysylam, moge wstawiac co chce, mozesz pisac co chcesz ale sie nie dziw, ze masz bloka
  • Odpowiedz
@stormi: co za różnica w tym jest kochana? to samo napisałbym ci na priv co we zwykłym wpisie. Ja nie mam nic do ukrycia mordzia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a najlepsze jest to że to potem inni wyciągają co pisze na priv nie wiedząc czy śmieszkuje czy real talk, to bawi najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@programista_wykopek: no wariacie Ty nieźle odklejony jesteś, że miałczysz do maniury na wykopie jak kocur na drzewie, bardzo poważnym człowiekiem widać jesteś, szacuneczek mordko,ale Hissisem sobie ryja nie wycieraj bo to na dobre Ci nie wyjdzie
z fartem
  • Odpowiedz