Wpis z mikrobloga

Kiedy Biedronka z dyskontu stała się hurtownia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10 kg soli, 12 puszek kukurydzy, 12. butelek passaty, 6 butelek płynu jakiegoś, 8 domestosow, 10 opakowań rękawiczek, żeby łącznie oszczędzić parę złotych
#biedronka
LuterKebab - Kiedy Biedronka z dyskontu stała się hurtownia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
10 kg soli,...

źródło: IMG_1234

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@LuterKebab: nie kupuj, to z Ukraińskiego zboża #pdk
Tak serio, to dla mnie spoko oferta. Pojedziesz do jakiegoś Auchan i masz 1 sztukę za ~14zl, tutaj kupujesz sobie zapas i masz wyjebongo na rok czy ile tam zużywasz, o ile oczywiście nie mieszkasz w mikroapartamencie 30m2 i masz gdzie upchnąć.
  • Odpowiedz
@LuterKebab na passatę niezła cena, a to i tak może leżeć. Dzięki za info, kupię.

Ja już od dawna robię sobie zapasik produktów, które i tak używam. Piwnicę wciąż mam #!$%@? papierem toaletowym i ręcznikami papierowymi (wczoraj dołożyłem bo była promka 1+1), ketchupow sporo, jakieś puszki kukurydzy, fasolki, jajka, oliwa (gdzie teraz kupisz oliwę po 30 zł za litr?).

Ostatnio kupiłem 4 kg herbaty bo była po 1 zł za 100 g.
  • Odpowiedz
@LuterKebab: W sumie to jak taniej to spoko opcja. Ja jak robię zakupy to też często niektóre rzeczy biorę się w dużej ilości (najlepiej karton) i potem zawsze jest pod ręką w domu. Nawet taki papier toaletowy to bierzemy z różową na dwa wózki na jednych zakupach i potem nie trzeba się martwić aby tachać te wielkie zgrzewki papieru.
Jedynie trzeba mieć gdzie to magazynować.
  • Odpowiedz
@LuterKebab rozumiem spożywkę, która postoi jak passata czy kukurydza, sam kupuje na zapas mleko czy sosy, ale #!$%@? płyn micelarny? Domestos? 500 par rękawiczek gumowych?
Przez rok bym nie zużył xD
  • Odpowiedz
@LuterKebab: Tam dużo gastronomii i hoteli kupuje, sama znam jedną pizzerię. Te wszystkie craftowe kebaby i restauracje z Eco kuchnią tam kupują xd. A nawet zwykli ludzie to mają często całe wózki wyładowane jak na wojnę. No i jeszcze Ukraińcy, sama widziałam jak podjeżdżają busem i biorą wszystko z promocji.
  • Odpowiedz