Wpis z mikrobloga

@Goddy: Jest to bardzo dobre rozwiązanie, poza tym że wyglądasz dokładnie tak jak na obrazku. Ale to nie powinno być problemem, bo w tym wieku masz #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Z przyzwyczajenia wolę zwyczajną deskorolkę, może nie jest tak poreczna, ale przydaje się jako wózek transportowy, do przesuwania mebli itp. Sprawdza się w samochodzie jako "park&ride w wersji #!$%@?ć MPK"
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@OrgStJones @O_i_l widzicie, #!$%@?ło mi się i myślałem że każda plastikowa Deska to fiszka, a jednak mam cruisera :D właśnie widzę, że fiszki to te króciutkie deski, na takiej by mi sie nie chciało. No,nawet z gownowpisu się coś można nauczyć.

A co do klasycznej deskorolki, to mam wrażenie, że strasznie niewygodnie musi się na niej jeździć. Sztywna Deska, twarde, wąskie kółka. A cruiser się tak stylowo ugina i jest cholernie zwrotny.
  • Odpowiedz
@Goddy tak - deska z twardymi kółkami jest świetna do trików, ale ujowa do jazdy. Każdy kamyczek sprawi, że lecisz w przestworza. Do luzackiego przemieszczania się lepszy cruiser
  • Odpowiedz
Wszystko kwestia tego jak sobie skonfigurujecie deskę. Mam klasyczna, ale z wiekszymi, bardziej miękkimi kółkami, i cruiser to to nie jest, ale wystarczy żeby nie lecieć na byle kamyku - no i ma wsteczny! A mój ulubiony trick to "nie-wyp*erdoilć-się" , bo juz nie mam 13 lat :D
  • Odpowiedz