Wpis z mikrobloga

Brawo #android robię find my phone bo nie wiem gdzie go odłożyłam a ty mi puszczasz dzwonek owszem, ale przez słuchawki by które mam na głowie, na pewno teraz zlokalIzuje go po dzwieku xD jesteś taki głupi, masakra, w latach 00 Siemens poszedł na dno przez serie 75 gdzie występowały tak głupie błędy jak puszczanie głośnego dzwonka podczas rozmowy co mogło uszkodzić słuch, ty widzę idziesz śladami najgorszych
  • 30
  • Odpowiedz
  • 0
widzę że nie rozumiecie że słuchawki były bezprzewodowe. ehh, biedaki biedaki, oczywiscie ze nie mialam ich na koncu kabla bo kabla nie było, myślcie troche, napisalam bj zamiast bt
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@franaa: to nie są pchełki w etui, tylko duże na uszy nie mam do nich etui tylko dziurke na kabelek i wlacznik, to wszystko, wylaczaja sie same jak audio nie leci albo bateria padnie, jak mam niby to zrobic
  • Odpowiedz
@KingaM: Przytrzymaj guzik on/off aż piknie czy tam zaświeci diodą. Jakie to słuchawki? Na litość latającego potwora spaghetti mój 7 letni bratanek jest bardziej ogarnięty. A tak poza tym to jest coś takiego jak "instrukcja". Przerobiłem jakieś 40 par słuchawek łącznie z Focalami za 10k i wszystkie się tak samo włączało i wyłączało.
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: po prostu wierzymy że użytkownicy naszego systemu mają odrobinę rozumu. W tym wypadku różowa powinna kupic sobie iphone'a skoro nie wpadła na wyłączenie słuchawek
  • Odpowiedz