Wpis z mikrobloga

Izrael zachowuje się jak wieśniak bo zaraz jak coś się działo to już USA i UK bronią... A dla przykładu właśnie nie powinni zareagować. Dostaliby po ,,ryju,, i może przestałoby cwaniakowac. Teraz jest tak że Biden mówi nie róbcie odwetu anten debil jak to żyd nie odpuści i będzie musiał się zemścić...

Nie dziwię się że w historii z każdego państwa wyganiali ich bo to jest jeden wielki syf.

#wojna #izrael #iran
  • 26
  • Odpowiedz
  • 200
@PiccoloColo: zapraszam do Leżajska jak oni przyjeżdżają co roku zobaczysz co to jest syf po nich... Będziesz miał podejście jak ja. I weź się schowaj z tym antysemityzmem pejsie... Nic złego powiedzieć na nich nie można bo od razu k... Antysemita.
  • Odpowiedz
@Fromsky @RozowaZielonka

Nie dziwię się że w historii z każdego państwa wyganiali ich bo to jest jeden wielki syf.


Wy macie 0 IQ?

W krótkim poście "gdzie tu antysemityzm?", a po chwili rozwiązanie kwestii żydowskiej. xD
Nie wiem czy wątek #!$%@?ący do Leżajska nie lepszy. xD Okazuje się, że nie bycie antysemitą to coś złego.
  • Odpowiedz
@Fromsky: Potwierdzam. Widziałem parę razy pejsy na lotniskach. To jest DZICZ! Kobiety jeszcze może, dopóki nie zaczną się kłócić. Ale pejski, Jezus Maria, dzicz robiącą co chce i nikt nie reaguje.
  • Odpowiedz
Dostaliby po ,,ryju,,


@Fromsky: xD polecam temat wojny 6 dniowej. Izrael by ich tam rozniósł w regularnej wojnie, dlatego arabki machają co najwyżej rakietami.

USA pomogło żeby nic nie trafiło w Izrael bo inaczej jego odwet byłby jeszcze mocniejszy, a USA zależy na deeskalacji.
  • Odpowiedz