Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu nagrywam podcast. Przeglądając tag widzę, że wiele osób szuka rozmów ze specjalistami.

Podcast polega na rozmowach ze specjalistami z różnych dziedzin prawa w prosty i przystępny sposób. Moimi gośćmi do tej pory byli głównie Profesorowie i doktorzy - czyli nauczyciele akademiccy. Niedługo pojawią się też rozmowy z praktykami, którzy ugryzą jeszcze bardziej codzienne kwestie. Mam nadzieje, że przypadnie wam do gustu i zostaniecie na dłużej :)

Byłoby mi bardzo miło gdybyście dali znać jak wam się podoba. Równie miło przyjmę propozycje tematów, może jakieś kwestie ciekawią was szególnie :)

Youtube: https://www.youtube.com/@PodcastPrawny
Jestem też na Spotify i Apple Music.

P.S. staram się być apolityczny, ale nie mogę tego wymagać od swoich gości, więc #polityka w tego typu treściach jest nieunikniona :/

#podcast #prawo #prawnik #spotify #youtube #nauka #gruparatowaniapoziomu
PodcastPrawny - Od jakiegoś czasu nagrywam podcast. Przeglądając tag widzę, że wiele ...

źródło: logo-black

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Prawo to nie tylko polityka ale także codzinne życie.


@PodcastPrawny: No, ja się przejechałem na dzikich lokatorach, to dziękuję za takie prawo. Albo w wydziale komunikacji nie mogłem zarejestrować auta, dopiero udało się jak trafiłem na kolejną rozmowę i urzędnika, który cokolwiek ogarniał. Nawet nie chcę sobie wyobrażać przez jaką gehennę przechodzą przedsiębiorcy. Przekonałem się, że na poziome spraw życia codziennego prawo to ściema. Prawo konstytucyjne to też ściema, rządzą służby
  • Odpowiedz
@hetman-kozacki: to dosyć przykra wypowiedź, ale uwierz mi, że wielu specjalistów ma identyczne zdanie jak ty. Chociażby odcinek z prof. Pływaczewskim i prof. Guzik-Makaruk to jedna wielka krytyka polskiego ustawodawstwa karnego.
  • Odpowiedz