Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
czy spotykanie się z takimi 18/19/20 latkami ma sens? dla chłopa z małym doświadczeniem.

Jestem po 30, ale mam bardzo male doświadczenie z kobietami. Spotykałem się z dziewczynami koło 25, ale nic z tego nie wychodziło.

Te młodsze napewno mają mniejsze oczekiwania, bo same są niedoświadczone.

Oczywiście w zamian będę pewnie betabankomatem, bo studentki kasy nie mają. Jednak to chyba ostatnia szansa dla chłopa.

Te poniżej 23 mnie raczej nie lajkuja jednak mogę ukryć wiek i pewnie więcej wpadnie.
Mentalnie czuję się jak nastolatek, więc może się dogadamy.

#tinder #podrywajzwykopem #randki #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Co robić?

  • Próbować 63.9% (85)
  • Nie próbować 36.1% (48)

Oddanych głosów: 133

  • 18
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Musisz się przygotować, źe to jest duże wyssanie zasobów, aczkolwiek jak masz te zasoby to może być OK - i tu mowa nie tylko o pieniądzach!

Czysto pragmatycznie, będziesz lata do tyłu w porównaniu z parami 2x dorosłe osoby z dual income, dual social network itd.

Zanim taka 18ka zacznie wnosić coś więcej do związku to parę lat zanim podrosnie emocjonalnie i zawodowo, zbuduje sieć kontaktów, ustabilizuje swoje
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Generalnie to nawet same *pille radzą żebyś uważał aby kobieta nie przesłoniła ci racjonalnego myślenia - taka studentka to dla 30-latka będzie o wiele większym obciążeniem niż 25-ka z rozpoczętą kariera, siecią kontaktów itd. Ot, choćby głupie nieruchomości teraz mają ceny pod dwie osoby w pełni pracujące, a nawet jak już masz nieruchomość, to zawsze mógłbyś mieć większą itd. Matematycznie o wiele większe ryzyko.

  • Odpowiedz
@olokynsims: lecą i te bez problemów tylko trzeba być chadem, wtedy lecą wszystkie. Jak nim nie jesteś to nawet te z problemu nie lecą, trochę lat mam i kumpla Chada więc wiem co pisze
  • Odpowiedz
trochę lat mam i kumpla Chada więc wiem co pisze


@pymbelak: Tak jak piszesz. Bo też mam takiego kumpla. Tylko żadna z nich nie nadawała się do poważnej relacji. Wszystkie były niedojrzałe emocjonalnie, bez względu na wiek.
  • Odpowiedz
@olokynsims: no właśnie były i takie co się nadawały, nawet z jedną taką jest od dwóch lat i chociaż jest młoda to uważam ją za jedną z najmądrzejszych lasek jakie poznalem no i ten ziomek też ja zachwala. Więc sorry ale piszesz głupoty jakby to tylko niedojrzałe kobiety leciały na Chadow, lecą wszyskie bo chad to doskonałe geny i tym przyciąga kobiety
  • Odpowiedz