Wpis z mikrobloga

Ale jak ktoś ktoś postanawia sprawdzić na co idą państwowe pieniądze, nie nazywaj się wtedy kATOLIKIEM!!!

Jak można mieć takie płytkie myślenie i tak być zapatrzonym w jakąś organizację, przecież on podobno jest wolnościowcem i nienawidzi państwa i komunistów i lewaków itd itp, przecież to wyśmienita okazja żeby zmniejszyć wydatki państwa niepotrzebne

Sorry losowo mi się na yt wyświetliło jako short

#cejrowski #bekazkatoli #polityka
Alabazam - Ale jak ktoś ktoś postanawia sprawdzić na co idą państwowe pieniądze, nie ...
  • 5
  • Odpowiedz
@Alabazam: oglądałem cały ten wywiad. Lubię słuchać podcastów z Wojtkiem, nie dlatego, że się z nim zgadzam, ale dlatego, że lubię jego "flow", chłopski rozum wyniesiony do poziomu doktorskiego i jasność przekazywania skrajnych poglądów w taki bardzo przystępny sposób :D

ALE... tym fragmentem naprawdę mnie rozczarował. Nawet on. Stanąć w obronie rYdzyka to już jest dla mnie wyższy poziom spyerdolenia, coś co jest dla mnie totalnie nieakceptowalne.

Można sobie pożartować z
  • Odpowiedz
czemu skrajna prawica wszędzie widzi komunizm? Jak tylko nieprzychylna opcja polityczna spróbuje zrobić cokolwiek to od razu ojejku komunizm
  • Odpowiedz
@Alabazam: co on się tak na mordzie przypalił, czy to tak światło pada :D
a reszty szkoda komentować. Jako katolik powinien kierować się zasadą prawda was wyzwoli / nie bójcie się prawdy. Co jest złego w kontroli, jeżlei pieniądze są dobrze wydawane? Mu się chyba święci z kościołem #!$%@?, bo kościół tworza tylko ludzie. A ludzie są ułomni, mają pokusy itd., więc jak dajesz hajs na jakiś cel to powinieneś też
  • Odpowiedz