Wpis z mikrobloga

Cześć,

Poradzicie mi dobrą składaną blokadę rowerową? Od niedawna mam nowy rower MTB (nie za 10k+ ale dla mnie dużo) i szukam rozwiązania które zapewni mi maksymalne bezpieczeństwo przed kradzieżą, jest poręczne (mile widziane zapięcie do ramy) no i strzelam w ok 200zł ale jeśli będzie coś droższego a wyróżnia się bezpieczeństwem to nie pogardzę.

Przeszukałem dużo rankingów ale odnoszę wrażenie że sporo z nich jest sponsorowanych

  • 6
  • Odpowiedz
@theximon Jak rok temu sie orientowalem w tym temacie, to znalazlem stwierdzenie ze drozsze zabezpieczenia daja tylko wiecej czasu na sforsowanie. Roznice pomiedzy tymi za 50 a tymi a 500 byly kilku- kilkunasto minutowe. Ja wzialem Abus 6800/85 w promce za 70zl
  • Odpowiedz
szukam rozwiązania które zapewni mi maksymalne bezpieczeństwo przed kradzieżą


@theximon: nie zostawiać roweru bez nadzoru. nie ma zabezpieczenia którego nie można przełamać, to tylko kwestia czasu.
  • Odpowiedz
  • 0
@melba: Rewelacja, może tutaj nie ma wszystkich składanych ale widać że są produkty do 300zł które po cichu nie otworzysz :) Myślę że nie zostawiam rowerka w miejscach w których ktoś by z kątówką szalał chociaż wiem że wszystko jest możliwe :D
  • Odpowiedz
@theximon nie ma zabezpieczenia, które ochroni twój rower w 100%. To, co zyskujesz kupując lepsze, mocniejsze zapięcie to czas. Złodziej zawsze wybierze rower który łatwiej ukraść.
  • Odpowiedz