Wpis z mikrobloga

@Korsir: @gaśnica_pyanowa nie ogarnia tego. Yan zrobił podobnie, tylko że jego wspiera głównie patologia stąd rzeczy ze starych obsranych gołębników które dostał/znalazł i wpakował do swojego cumpera. Gdyby ten dzban Yan myślał tak jak Ty, to by się odwodnił z powodu ślinotoku jakby mógł dostawać rzeczy dedykowane do cumperów.
  • Odpowiedz
@Korsir: w normalnych okolicznościach, to absolutnie nic dziwnego, jednak w kontekście zarzucania innym pazerności i to trochę dziwne, że samemu się korzysta ze sponsoringu
nie oceniaj, a nie będziesz oceniany - chociaż to ostatnie nie jest pewne
  • Odpowiedz
będę miał sklep z rzeczami do kamperów


@Korsir: Będziecie mieć. Zapomniałeś, że ten rewelacyjny projekt sfinansują Odyńce i to oni mają tu większy wkład? Ty jesteś beta-testerem produktów, które dostaniesz za darmo. Tak więc to jest kolejny przykład cichego pasożytnictwa na Odyńcach na przestrzeni lat. Swoją drogą to jest naprawdę śmieszne, że elementy do kamperów będzie wciskał gość, który nigdy kampera nie zbudował a buduje swojego od roku.
  • Odpowiedz
@gasnica_pyanowa: no ale przecież z tego co mówił on jakiś tam udział będzie miał w tym sklepie, więc to raczej "zniżkę pracowniczą" przypomina niż sponsoring.. poza tym zielonka dupa cicho.
  • Odpowiedz
@bbul44 nie będę beta testerem. Sklep będzie w większości mój, ja odpowiadam za wybór produktów, rozmowę z ludźmi i odpowiedzialność za towar.
Odyńce dają doświadczenie w prowadzeniu sklepu, stronę i na start początkowa logistykę
  • Odpowiedz
dlaczego nie mogę go zbudować z podzespołów, które sprzedaje?


@Korsir: bo będziesz miał tańsze rzeczy, bo będziesz mógł sobie wrzucać jakieś rzeczy w koszta, bo będziesz mógł na spokojnie przetestować produkty które chcesz zamontować a nie kupować wszystkiego na pałę z poleceń znajomych (pozdro marek!)

i wgl przetestujesz rzeczy które masz na sklepie

tak nie można, masz temu i nie świruj
nie może być tak, że ktoś ma lepiej
  • Odpowiedz
@Dzikwkukurydzy narazie to sklep jeszcze nie funkcjonuje. Jeżeli chciałeś jakkolwiek mnie zdenerwować to średnio śledzisz moje wypowiedzi, bo od początku nie mam problemu z mówieniem wprost o tym, że to Odyn mnie stworzył i wypromował na YouTube. Mówię to otwarcie i mitomanem nie jestem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Korsir: No to powodzenia. Zawołaj za rok na otwarcie ( ͡° ͜ʖ ͡°). I uważaj na klientów typu Janek, który kupi, źle zamontuje, wybuchnie mu to i będzie narzekał, że sprzedawca wcisnął mu bubel.
  • Odpowiedz
@bbul44: najgorsze będzie to, że będzie doradzał zakup produktu x lub y. Początkujący cumperowcy będą kupowali od zielonego w tym temacie sprzedawczyka. Twierdził kiedyś na live, że może doradzać z elektryki, bo na tym się zna, po czym wyłożył się na jakimś banalnym pytaniu od widza o dobór kontrolera do paneli.
Takich mamy specjalistów w tym kraju. #korsir będzie tak samo dobrym doradcą jak Kaczyński zawodowym kierowcą.
  • Odpowiedz
@Korsir: Cześć, jak dogadasz się dobrze z producentami, to dadzą Ci towar w konsygnację. To dobre dla obu stron biznesu, a korzysta na tym najbardziej klient, bo nie wliczasz ryzyka utopionego hajsu w koszcie produktu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Korsir a Ty w czym masz doświadczenie? bo nie mam pojęcia na jakiej podstawie dobierasz ten asortyment xD Chyba na podstawie popularności danych produktów lub informacji od osób które się tym znaja ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz