Wpis z mikrobloga

przed atakiem terrorystycznym w Rosji amerykanie wydali ostrzeżenia dla amerykańskich obywateli mieszkających w Rosji, ich dokładność była bardzo dobra. Jak to jest, że przed atakiem hamasu nie ostrzeżono obywateli Izraela? Serio dało się przewidzieć atak kilku osób w Rosji, a nie dało się przewidzieć ataku hamasu? Pytam jako laik w temacie.
#wojna #izrael
  • 16
  • Odpowiedz
@nilmerg: Pewnie że służby wiedziały... Kwestia jest inna, jak Izrael i Rosja wykorzystały ataki na swoich obywateli. Rosja oskarżyła Ukrainę o atak umacniając kto jest zły. Izrael w końcu w imię zemsty mógł zaatakować strefę gazy na większą skale.
  • Odpowiedz
nie ostrzeżono obywateli Izraela


@nilmerg: Byli zajęci protestami na kilkaset tysięcy ludzi przez ustawy sądownicze. Jakiś islamski #!$%@? z bazuką zrobioną z rury kanalizacyjnej był namniejszym problemem.

Masz tak krótką pamięć czy celowo chcesz zasugerować 'ustawkę'... z której się cieszyło sporo osób? Co za kurtyzana z logiki.
  • Odpowiedz
Jak to jest, że przed atakiem hamasu nie ostrzeżono obywateli Izraela?


@nilmerg: Normalnie, czekali na to, żeby mieć pretekst do dalszej eskalacji i rozpoczęcia czystki na pełną skalę.
  • Odpowiedz
  • 0
Masz tak krótką pamięć


@eeehhh: pamięć? Ja nie mieszkam w Izraelu a już najmniej mnie interesują jakieś ich ustawy sądownicze czy protesty z ich powodu. Myślę, że amerykanie też mają wiele ważniejszych rzeczy niż jakiś atak terrorystyczny na terenie Rosji, a jednak o nim wiedzieli i ostrzegali. Grają oni też w jednej drużynie z Izraelem, a o planowanym ataku hamasu na dużą skalę nie wiedzieli.

Nie wiem o jakiej ustawce mówisz,
  • Odpowiedz
@KolegaPatryk: Nie mam zielonego pojęcia skąd wytrzasnąłeś taki wniosek że zachód mógł stać za wywołaniem wewnętrznych problemów w Izraelu, ale ze jest już po 23, to sie lepiej połóż spać.

Tylko pamiętaj odśpiewać Horst Wessel Lied i odsłuchać przemówienie Gołmułki, boladżgu.
  • Odpowiedz
  • 0
Nie mam zielonego pojęcia skąd wytrzasnąłeś taki wniosek że zachód mógł stać za wywołaniem wewnętrznych problemów w Izraelu, ale ze jest już po 23, to sie lepiej połóż spać.


@eeehhh: co? Raczej Ty się już połóż, bo mirek wyżej ewidentnie zapytał, czy zajmowali się w sensie czy dlatego nie wiedzieli o ataku bo protesty odwróciły również ich uwagę. Jak będziemy przekręcać swoje słowa to chyba nie ma sensu dyskutować.

Przestałem czytać.
  • Odpowiedz
@nilmerg:

Leć na czarno i nie marnuj mi czasu


To wyp*****j. Nie ma absolutnie żadnej dyskusji z wieloletnimi kontami ze śladową aktywnością. W takich przypadkach należy robić inne rzeczy.
  • Odpowiedz