Wpis z mikrobloga

  • 2
@MercedesBenizPolska Dla kogoś kto mentalnie zatrzymał się gdzieś w okolicach 2005-2010 żona i 1994 bardzo dziwnie lol. Ale mi przypomniałeś że czas zasuwa niesamowicie szybko a ja jestem już stary 😮
  • Odpowiedz
  • 0
@ZenujacaDoomerka #!$%@? farmazony, ogarniętych kobiet urodzonych po tych latach jest dużo, moja jest mega ogarnięta i z jej grona kilkudziesięciu znajomych ciężko znaleźć takiej z Twojego przykładu. Myślę, że to kwestia kręgu społeczeństwa, na podstawie której wnioskujesz.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: Potrafią gotować, tylko coraz mniej takich. ¯\(ツ)/¯
Takie z mniejszych miejscowości, które są wychowywane w "konserwatywnej rodzinie" często potrafią gotować i tańczyć. W sumie to kobiety nawet wcześniej z wielkich miast wojewódzkich nie potrafiły gotować, ani tańczyć.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: nie zgadzam się, często to właśnie stare baby nie potrafią gotować - rozgotowane kluchy do spaghetti, słabo doprawione potrawy, ogólnie wszystko robione na #!$%@? - tak było u mnie w domu z mamą i u różowej z teściową. Jak ktoś młodszy się zainteresuje gotowaniem jak moja żabka to wszystko zrobione na tip top jak w restauracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz