Wpis z mikrobloga

Mój pies ma lepsze życie i więcej miłości od rodziców niż połowa wykopków (ʘʘ)

Fakt, nie opinia


@Gieremek: taaaa... jego rodzice to nie wiedzą pewnie nawet o jego istnieniu typie xD
  • Odpowiedz
  • 309
@Gieremek jeśli uważasz się za jego rodzica to sprawdź definicję tego słowa. Tam nie bez powodu jest słowo "rodzić" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Sitwa: są jeszcze rodzice prawni, przybrani, ojciec też jest rodzicem, a nie rodzi... oczywiście w kontekście psa człowiek faktycznie rodzicem nie jest, ale też nie widzę nic złego w takim nazewnictwie względem zwierzęcia
  • Odpowiedz
@Gieremek: śliczny pieseł, też mam Goldenka, mój też lubi patyki, ale tylko te mniejsze i ostatnio zjedzony patyk kosztował mnie ponad 300zł, bo nie chciał wyjść żadną ze stron
  • Odpowiedz
  • 0
Twój też jak tylko ma okazję robi wycieczki krajoznawcze po wszystkich kałużach w okolicy? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@robertx: oczywiście, ale do kałuży się nie ogranicza. Ma ulubiony lasek w którym płynie rzeczka i tam spędza większość spaceru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
śliczny pieseł, też mam Goldenka, mój też lubi patyki, ale tylko te mniejsze i ostatnio zjedzony patyk kosztował mnie ponad 300zł, bo nie chciał wyjść żadną ze stron


@rafal_13: mój też za młodu lubił patyki, na szczęście obyło się bez problemów z tym związanych.
Teraz je gryzie tylko sporadycznie
  • Odpowiedz
@rafal_13: Ale jeśli się jest czyimś rodzicem to ten ktoś jest jego dzieckiem. Nazywając tak psa stawiasz znak równości między człowiekiem i psem co jest nieprawdą i jest szkodliwe, choćby społecznie. Jeśli w ogóle tak nazywasz zwierzę to znaczy, że jest substytutem prawdziwego dziecka którego chcesz i jeśli go tak traktujesz to jest to podejście patologiczne. Potem mamy madki na fb które bronią amstaffa co pogryzł dziecko bo pewnie się głośno
  • Odpowiedz
  • 2
jeśli uważasz się za jego rodzica to sprawdź definicję tego słowa. Tam nie bez powodu jest słowo "rodzić" ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Sitwa: pozwól, że nadal będę się uważał za lepszego rodzica niż statystyczny polak-alkoholik, pomimo braku więzów krwii z moim psieckiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz