Wpis z mikrobloga

natomiast czy kobieta ściąga majtki to już jej dobrowolny wybór


@wiesiu2: i jak zwykle wychodzi nienawiść do kobiet xD.

dziecko to nie rak xd


@WiesniakzPowolania: a kilkutygodniowy płód to nie dziecko. Rośnie tak samo bez twojego przyzwolenia w twoim ciele i nie każdy go chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: Tym bardziej skazywanie kogoś na odbycie potencjalnie patologicznej ciąży w kraju z patologiczną polityką aborcyjną jest podłą karą za odbycie stosunku, który z różnych przyczyn zaowocować zapłodnieniem. I o to mi cały czas chodzi. Oczywiście jak zwykle wina kobiety, bo rozkłada nogi, wracajcie na główną z tymi wysrywami
  • Odpowiedz
jest podłą karą za odbycie stosunku, który z różnych przyczyn zaowocować zapłodnieniem.


@Iskaryota: Ciąża to nie kara za odbycie stosunku xd A stosunek powinien zaowocować ciążą bo do tego go matka natura wymysliła xd Jesli boisz się ciąży nie uprawiaj czynności domyślnie prowadzących do niej xd Naprawdę nie ma obowiązku uprawiania seksu
  • Odpowiedz
@Pantokrator: @Iskaryota
1. zajście w ciąże literalnie jak rak, normalnie umierasz
2. zajście w ciąże literalnie jak złamanie nogi podczas uprawiania sportu, albo nawet gorzej, śmierć od zakażenia, czy wykrwawienie się pod płotem

Po prostu powiedzcie, że chcecie mieć dostęp do aborcji, bo nie macie zamiaru rezygnować z wygodnego życia, a nie próbujecie demonizować ciąże i chcecie wykazać, za pomocą jakichś dziwnych fikołków, że ciąża w sumie jest jak złamanie nogi,
  • Odpowiedz
@Defined: Nie, nie literalnie. To dobra analogia - niechciana, losowa konsekwencja działań mających zwykle na celu zapewnienie rozrywki, poważnie, negatywnie i długotrwale wpływająca na zdrowie, a być może nieodwracalnie rujnująca całe twoje życie, w rzadkich przypadkach powodująca śmierć.

Jak zacznę czytać o prawakch zdychających w rowie, bo "trzeba ponosić konsekwencje", to może mi się zdanie o nich poprawi. Twój bełkot nijak nie obala mojej argumentacji, po prostu masz ból dupy, że
  • Odpowiedz
@wiesiu2: A jak źle się odżywiasz, oddychasz złym powietrzem, nie ćwiczysz godzinę dziennie, stresujesz się, pijesz alkohol, palisz, masz niebezpieczną pracę? Wówczas rak to normalna konsekwencja. Należy zrezygnować z leczenia i grzecznie zdechnąć, wziąć konsekwencje na klatę.
  • Odpowiedz
  • 0
A jak źle się odżywiasz, oddychasz złym powietrzem, nie ćwiczysz godzinę dziennie, stresujesz się, pijesz alkohol, palisz, masz niebezpieczną pracę? Wówczas rak to normalna konsekwencja. Należy zrezygnować z leczenia i grzecznie zdechnąć, wziąć konsekwencje na klatę.


@Pantokrator: powiem tak... jak najbardziej jestem za uzależnieniem wysokości składki zdrowotnej osób dorosłych od prowadzonego trybu życia
  • Odpowiedz
@wiesiu2: wiem, że to tylko mem, ale zawsze mnie rozwala jak ludzie wskazują prezerwatywę jako coś, co miałoby gwarantować pełną ochronę przed ciążą, gdy w praktyce to jedna z najmniej skutecznych antykoncepcji.
  • Odpowiedz
To jest bardziej kara dla tego dziecka... Nie wspominając o tym, że np. gumka może pęknąć, gdy kobieta ma przeziębienie i bierze tabletki to nie chronią tak jak powinny (to zdarzyło się siostrze mojej koleżanki), więc "karanie" kogoś za segz to debilizm.


@Neko-chan51: no dokładnie, nikt nie powinien być zmuszany do tego żeby w razie wpadki zostać rodzicem.

Szkoda tylko że większość kobiet to hipokrytki i gdy tylko słyszą o aborcji
  • Odpowiedz
Ciąża to nie kara za odbycie stosunku


@WiesniakzPowolania: no jeśli jej donoszenie jest pod przymusem, to jest karą xd

Naprawdę nie ma obowiązku uprawiania seksu


No ja myślałem, że zmiana pokoleniowa wybiła ludziom z głowy te religijne brednie dotyczące seksu i wreszcie zostawimy ten ciemny okres za nami. Pomimo raczkującej edukacji seksualnej, wymarcia januszy i olbrzymiej laicyzacji - dalej traktuje się seks jako przymusową prokreację i nic więcej. Skąd ci ludzie
  • Odpowiedz
@smallboobslover co ty bredzisz do mnie?xd Ja się #!$%@? o nazywanie ciąży "kara za seks" Nie mam nic przeciwko aborcji i uważam, obecny stan prawny w Polsce za skandaliczny. Ale dalej twierdzę -Ciąża nie jest "kara" tylko zupełnie naturalnym skutkiem seksu.
Takie określenie mogło powstać tylko w przeżartym ideologia lewackim lbie, ktory nie godzi sie z podstawowymi faktami xd. .
  • Odpowiedz
@quizonmyface: Ty chyba nie wiesz z czym wiąże się ciąża i poród. Wyobraź sobie, że kobieta być może nie chce znosić wszystkich tych dolegliwości i bólu porodowego... A gdyby zostawiła dziecko w szpitalu to ludzie wytykaliby ją palcami na ulicy.
  • Odpowiedz
Miałeś wypadek bo zapierdzielałeś za szybko samochodem? Czego się spodziewałeś? Skoro chciałeś umrzeć to współczesna medycyna nie będzie cię ratować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: mhm, zawsze można wyskrobać pasożyta a wtedy to bez gumy można nawet z mokebe.
Chyba że wjedzie HIV, wtedy lewackie brednie o "OOO UU KARANIU ZA SEKS" nagle nie działają xD
  • Odpowiedz