Wpis z mikrobloga

#eldenring Na jakim lvl planujecie rozpocząć DLC? Pierwsza postacią mam 170, ale gram druga i się zastanawiam na jakim poziomie skonczyc levelowac, aby tez nie być przelevelowanym na początku dlc. 125? Dajcie znać
  • 6
  • Odpowiedz
aby tez nie być przelevelowanym na początku dlc


@DobryMaron: nie da się przelevelować, DLC wprowadzi nową mechanikę levelowania, więc poziom postaci z podstawki nie ma za bardzo znaczenia... oczywiście próg wejścia w DLC to będzie pewnie 120level, na niższym raczej nie ma się co tam pchać
  • Odpowiedz
@Dwudziestydrugi tak jak pisal tarkaz, mysle ze tworcy sa swiadomi tego ze gracze moga wejsc do dlc na roznym etapie wiec ten dodatkowy rodzaj progresji powinien to balansowac

Ale to zrob sobie quest varre w liurni, cyk do palacu mogha i juz masz dlc
  • Odpowiedz
@tarkaz: Obawiam się że się da. Ja wbiłem koło 210 lvl w pierwszej grze - dużo farmiłem ma Moghwyn Palace. Potem wbiłem na ng+1 i gra jest zwyczajnie nudna. Bossowie schodzą na 5-6 strzałów od skilla ze sword of ruins. Przelecialem w 4 godziny pół mapy i mi się nie chce dalej.
  • Odpowiedz
Bossowie schodzą na 5-6 strzałów


@zonecom: przelevelowałeś main game, na NG++ już pewnie nie byłoby tak łatwo, tak czy inaczej do DLC to nie będzie mieć za bardzo znaczenia, tam będzie inne skalowanie i niezależnie czy wejdziesz tam na 160lvl czy na 210lvl, będzie raczej taki sam poziom na start
  • Odpowiedz