Wpis z mikrobloga

#uber #ubereats #oszukujo #prawo

Mirki, taka sytuacja. Zamówiony obiad przez Ubereats, kurier przywozi jedzenie, robi zdjęcie dla potwierdzenia, po czym pakuje z powrotem do plecaka i odjeżdża. Reklamacja Ubera nie widzi problemu, gdyż zdjęcie jest dla nich potwierdzeniem że zamówienie dotarło. Wszystko udokumentowane na nagraniu. Kierowca przywłaszczył sobie opłacone jedzenie.

Kurier "Mason", jesteś mi winien 108 PLN
Baton332 - #uber #ubereats #oszukujo #prawo

Mirki, taka sytuacja. Zamówiony obiad pr...

źródło: 37b06b67-a378-407b-8dba-09ecc3d85f50

Pobierz
Baton332 - #uber #ubereats #oszukujo #prawo

Mirki, taka sytuacja. Zamówiony obiad pr...
  • 45
  • Odpowiedz
@Baton332: idz z tym na komendę. Oni lubią takie łatwe tematy bo to dobrze póżniej w statystykach wygląda. Już walić te 100zł ale pozwolsiz żeby jakiś #!$%@? cię perfidnie okłamywał? Dostanie naczukę jak się będzie musiał tłumaczyć i być może jakiś zarzucik.

[ kidyś jeden #!$%@? na allegro oszukał mnie i nie wysłał iphona, którego od niego kupiłem. Poszedłem na psy, potem miał sprawę w sądzie i dostał 1,5 roku zawiasów
  • Odpowiedz
@Ranger widziałem wiele akrobacji na rowerze, ale w tym przypadku gratulacje dla dostawcy - opanował jazdę do tyłu na rowerze do perfekcji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bukimi @sierramikebravo akurat z tymi #!$%@? tak nie jest. Często jak zdecydują że nie to nie i co nam zrobisz. Na szczęście jest chargeback który bez problemu uznają ale wtedy na 100% wlatuje blokada konta dopóki nie uregulujesz rachunku.
  • Odpowiedz