Wpis z mikrobloga

Wielki prezes Cracovii wielce oburzony bo jakiś kibic Puszczy raczył do niego krzyknąć i spytać o wyniki Cracovii i tak go to zapiekło, że jeżeli Puszcza się utrzyma to nie będzie mogła już grać na JEGO STADIONIE ( ͡º ͜ʖ͡º)

Po ostatnim meczu usłyszałem, żebym głośno powtórzył wynik Puszczy i wynik Cracovii. Jeśli kibic Puszczy chce się w ten sposób odzywać, to może to robić w Niepołomicach, a nie na moim stadionie - powiedział Dróżdż.

Mam nadzieję, że ze strony Puszczy nie będzie kurtuazji i w następnym meczu wynik będzie podobny jak z Lechem ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz
arais_siara - Wielki prezes Cracovii wielce oburzony bo jakiś kibic Puszczy raczył do...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-17 084523

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@arais_siara: ciężko ocenić sytuację, bo z jednej strony, wypowiedź o kibicu, ta otoczka to mocne przegięcie ze strony Prezesa Cracovii, tak z drugiej strony, jeśli faktycznie jak mówi, że ludzie od Cracovii, robili dni meczowe dla Puszczy, organizowali w jakimś stopniu ich mecze, to jestem wstanie zrozumieć i przyznać rację Prezesowi. Najlepiej jak kurnik w Niepołomicach, będzie dostosowany do warunków ESA i niech grają u siebie( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
  • 1
@Zi3L0nk4: Za darmo zapewne tego nie robią, Puszcza płaci za wynajem jaki za osoby z obsługi stadionu, więc jak dla mnie czepianie się Puszczy że nie robią dnia meczoego jest z dupy. Umowa była tak a nie inaczej skonstruowana, więc po stronie wynajmującego jest organizacja dnia meczowego, nikt tam z dobrej woli niczego nie robi, tylko dla kasy ( ͡º ͜ʖ͡º) (tak mi sie wydaje )
  • Odpowiedz