Wpis z mikrobloga

myślę że młodzi wykształceni z wielkich miast już niedługo na własnej skórze poczują dobroć rządów Donalda i jego KoalicjiDeweloperskiej XD.
Mogę się założyć, że większość obecnych piewców Donka w chwili, kiedy ostatni raz Platforma spektakularnie przeje@#ła wybory w 2015 roku miało po 10-15 lat i nie zaznało sukcesów jakie ludziom zgotował ten człowiek.
Wszak, to jest ogromną sztuką żeby podczas trwania rządów poparcie dla partii premiera spadło z 41,5% do 24%.
Nie, moi drodzy, to nie był przypadek.
PiS (z całą niechęcią, tfu do niego) to przynajmniej liczył się z głosem plebsu, kradł po cichu a i rzucił jakieś ochłapy elektoratowi jak 500+ czy wakacje kredytowe żeby biedota za bardzo się nie bulwersowała.
A teraz jak za starych dobrych czasów wjeżdżają na pełnej k@#ie miliardy dla swoich.
PS. Nie, to nie chodziło o zegarek za 15k.
PS2. Mam nadzieję że pizza smakowała.
PS3. Miała być benzyna po 5zł no ale wiecie... ktoś musi sfinansować deweloperom podwyżkę.
#4konserwy #konfederacja #polityka #bekazlewactwa #neuropa #koalicjadeweloperska #bekaztuska
kolegazsasiedztwa - myślę że młodzi wykształceni z wielkich miast już niedługo na wła...

źródło: tusek xd

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Mogę się założyć, że większość obecnych piewców Donka w chwili, kiedy ostatni raz Platforma spektakularnie przeje@#ła wybory w 2015 roku miało po 10-15 lat i nie zaznało sukcesów jakie ludziom zgotował ten człowiek.


@kolega_z_sasiedztwa: A tak naprawdę to główni ujadacze na Tuska pamiętają go jedynie z propagandy na wykopie w 2015 xd
  • Odpowiedz
PiS (z całą niechęcią, tfu do niego) to przynajmniej liczył się z głosem plebsu, kradł po cichu


@kolega_z_sasiedztwa: Darku, zlituj się.
Tak bezczelnie jak kradliście w konfopisie (pozdrów obajtka) to się nie zdarzało nawet w bantustanach.
Nie wiem co by Donald musiał #!$%@?ć żeby pis z kremlowską przybudówką wrócili, trudno mi sobie to nawet wyobrazić.
  • Odpowiedz
PiS (z całą niechęcią, tfu do niego) to przynajmniej liczył się z głosem plebsu, kradł po cichu a i rzucił jakieś ochłapy elektoratowi jak 500+ czy wakacje kredytowe żeby biedota za bardzo się nie bulwersowała.


@kolega_z_sasiedztwa: No to faktycznie zajebisty był ten PiS
  • Odpowiedz