Wpis z mikrobloga

Właśnie się zorientowałem, że od momentu zakupu #iphone w październiku ani razu go nie resetowałem, poza automatycznymi ponownymi rozruchami po aktualizacji.

W Androidzie to było średnio raz na tydzień-dwa, bo jakaś usługa przestawała działać, albo memory leak był już odczuwalny na tyle, że z telefonu ciężko było korzystać mimo dość mocnego Snapdragona 870 xD.

Chyba zaczynam rozumieć styl życia "po prostu działa"

#apple
  • 8
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Niezły bait. Ja androida też w ogóle nie resetuję poza aktualizacjami. Nie wiem co ty miałeś za sprzęt i co na niego wgrywałeś. Proponuję cegłonokię jak nie potrafisz obsłużyć smartfona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@aresius: Poco F3 na standardowym OS od Xiaomi-lepsze. Obsługa smartfona? Co masz na myśli? Ciągły monit otwartych aplikacji i oszczędzanie ram gdziekolwiek jesteś?
  • Odpowiedz
Poco F3 na standardowym OS od Xiaomi-lepsze. Obsługa smartfona? Co masz na myśli? Ciągły monit otwartych aplikacji i oszczędzanie ram gdziekolwiek jesteś?


@Iskaryota: Mam poco x3 nfc kilkuletnie z promocji i działa jak wyciągnięte z pudełka. Po drodze miał przygody z podmianą roota i powrót do oryginału, nic się złego nie działo Żadnych monitów i bzdetów, wystarczy wejść w ustawienia. Wiem że są ludzie, którzy przepłacają za rzeczy, których nie wykorzystają
  • Odpowiedz