Wpis z mikrobloga

imo to przesada Łukasz #zwrotnaskarb wrzucać w tytuł odcinka i miniaturę czegoś czego nie ma na filmie a jest jedynie w twojej pamięci bo jakoś to tam widziałeś ale nie miałeś jak nagrać

druga kwestia to #yanek niezły żydek skoro tobie mówi że na miejscówce, na którą pojechał nic nie wychodzi po czym wraca z fantami (może trafiły się po rozmowie, a może podrzucił jak adi wejherowo ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • 16
  • Odpowiedz
@xaro: Jeśli nie ma treści trzeba ratować się nie
mająca nic wspólnego z rzeczywistością miniaturką w celu uratowania wyswietleń. Jedna z pierwszych lekcji na kursie Janka o tym jak osiągnąć sukces na YT.
  • Odpowiedz
@xaro: z tych wszystkich filmach, widać, ze nasz Yanek nie pojechał na poszukiwania tylko odpocząć po budowie re-we-la-cyj-ne-go cumpera. Wchodzi do wody na 30 min, podejrzewam, że czas liczy już z ubraniem i przebraniem. Widać, że mu się nie chce. Dodatkowo wygląda jakby ich poszukiwania były gdzieś na bocznych plażach, podejrzewam, że przy głównych plażach jest płatny parking, więc szukają w jakiś dziurach gdzie parking jest darmowy..
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@TonyMalin: fragment live'a który odsł#!$%@? adi na swoim live sprzed 6 msc ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Mular899 dla mnie to jest szok że cały dzień siedzą w jednym miejscu jakoś nie chce mi się wierzyć że chodzą w wodzie/po plaży cały dzień, ale pewnie Łukaszowi dużo czasu zajmuje montaż i same nagrywanie tych głupich scenek i generowanie cringówych intr, które myślą że sprawi iż ludzie będą klaskali i
  • Odpowiedz
@xaro: @Tom3kt ja to właśnie zauważyłem już dawno, że Janek unika większych kąpielisk. To samo było w Szwecji też jeździł po zadupiach, czy w Chorwacji gdzie słynne korzonki go dopadły. Nawet w Polsce jeździł po jakichś małych kąpieliskach. Ja to mam wrażenie, że on myśli, że jak zadupie to nie będzie poszukiwaczy i się bardziej nachapie
  • Odpowiedz
@Kamilek2323: Dla mnie to dziwne, ja na ich miejscu pojechałbym do jakiegoś Rimini gdzie przebywa sporo ludzi, ponieważ przylatują do Boloni samolotem, a stamtąd jest rzut beretem pociągiem. Dodatkowo to miasto jest imprezowe to na pewno ludzie gubią jakieś rzeczy na plaży...a najlepiej pojechać w okolice BARI
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Kamilek2323: chyba raz tylko w chorwacji byli na plaży gdzie szli między ludźmi ale to równie dobrze mogła być plaża na zadupiu ale z racji sezonu i tak było na niej sporo wiary

dlatego najlepiej chyba weryfikować to poprzez zdjęcia z google maps
  • Odpowiedz
chyba raz tylko w chorwacji byli na plaży gdzie szli między ludźmi


@xaro: ale to było chyba jak byli na tym dramowym wyjeździe w trójkę bo samemu Janek to tylko na zadupia jeździ.
  • Odpowiedz
@Kamilek2323: jego nie dopadły korzonki tylko pretekstu szukał do powrotu. Korzonki jak dopadną, to by się rozebrał, wziął procha i leżał z bólu a on się otrzepał, wziął wykrywkę i poszedł szukać ( ͡ ͜ʖ ͡).
  • Odpowiedz
@xaro: nie ratuje wyświetleń, Przepraszam was. Bo nie miałem na celu negatywnego odbioru- jedynie sprawdzenie czy będzie to miało na coś wpływ. Jeśli przez to poczuliście się urazeni jeszcze raz chylę czoła..
  • Odpowiedz
@xaro: jak się tak popatrzy, to prawie u wszystkich napisy na miniaturach są baitowe.. chociaż u Odyna na ostatnim filmie - choć również baitowa, to świetnie się wpisała w ostatnią dramę... a tak to trzeba je po prostu zlewać..
  • Odpowiedz
BARI


@Tom3kt: Aż sobie sprawdziłem takie Bari. Faktycznie jeśli już są plaże, to sporo osób na nich. Wzdłuż brzegu jest parking - stoją również campery. Jeszcze wcześniej od tego miejsca jest wielki parking... Po za tym sądzę, że Włochy nie są świetnym pomysłem:
1. mnóstwo ludzi jeździ tam szukać,
2. czyszczą plaże,
3. nie jeździ na główne plaże,
4. powinien szukać na tych hałdach piachu.

#yanek #gejzpasji #zwrotnaskarb
LatajacyAntek - >BARI

@Tom3kt: Aż sobie sprawdziłem takie Bari. Faktycznie jeśli już...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@LatajacyAntek: Możesz mieć racje, może szukają na głównych plażach, ale słabo to się ogląda... znalezienie 3 fantów przez cały dzień to farsa. Kontent Odyn z Korsirem o wiele lepszy pokazanie zabytków, miejscowości, ciekawych miejsc codzienne poszukiwania o wiele lepiej się to oglądało
  • Odpowiedz