Wpis z mikrobloga

#yanek #zyjzpasji #gejzpasji Chłop mówi że jest w konflikcie ze swoimi przełożonymi którzy pod jego nieobecność wydali polecenie kontroli posiadanej broni wykorzystując do tego prawo do corocznej kontroli a niektórzy już snują teorie że pewnie przyszli ją mu odebrać ze względu na jego stan psychiczny i przez to co mówi podając przykład zapisu live który miał miejsce po fakcie XD Tak jakby w tym patologicznym tworze zwanym polską policją sytuacja w której przełożony uwziął się na pracownika z którym jest skonfliktowanym było czymś nierealnym. Jedynie według mnie chłop się trochę za bardzo nakręca że mu specjalnie rodzinę prześladują podczas gdy to nie wina policjantów że mieszka z rodzicami przez co chcąc skontrolować jego broń lub sprawdzić czy siedzi w domu na l4 muszą odwiedzać jego rodziców ¯\(ツ)/¯ Zapewne znając całą jego historię to co mówi byłoby bardziej sensowne bo chłop jest ewidentnie zdezelowany wszystkim co go spotkało ale jak się patrzy tylko na te szczątki informacji o których mówi to chyba trochę przesadza. Trzymaj się tam i nie przestawaj nagrywać bo wolę o wiele bardziej ciebie niż tego kasztana janka który co film musi pokazać jaki to z niego armwresler i popisać się swoim re we la cyj nym śpiewem
  • 17
  • Odpowiedz
@Dizel_AHTUNG: Łukasz zaczyna za dużo paplać o firmie, zaraz będzie Jasonem Bournem bo nie mają nad nim już kontroli. Pensja nie jest smyczą na której można trzymać Łukasza. Nakręcił się, bo mama bardzo źle zareagowała a on jest tysiące kilometrów dalej. Sam problem Łukasza jest już wystarczający dla każdej matki, gdy dziecko cierpi. Pytanie w jakich sprawach Łukasz brał udział i co widział. Z tego co mówi ma wszystko ponagrywane.
  • Odpowiedz
@Dizel_AHTUNG to jest trochę wszystko pogmatwane tak naprawdę
bo mogą być tak szczerze 2 sytuację
1) policja przychodzi skontrolować broń do domu rodziców - z tego powodu jego mama się denerwuje i trafia do szpitala
2) policja robi im brutalny wjazd na chatę mówiąc źle na syna itd (i coś mi świta, ze Łukasz mógł mówić o tym, że oni na niego gadali i straszyli jego rodziców) -> podniesione ciśnienie + szpital
  • Odpowiedz
@fernandoo: mnie dziwi tylko co to za przeprowadzanie kontroli przechowywanej broni pod nieobecność jej właściciela.. jak czytam i słyszę, to zawsze poprzedzone jest to umówieniem się na konkretny termin..
  • Odpowiedz
@Dizel_AHTUNG: moje l4 nie obliguje mnie do tego by być w domu. A wręcz przeciwnie. Moja bron powinna być co roku kontrolowana a nigdy nie była;) - przypadek ? Że akurat teraz nagle trzeba posprzątać w papierach ? Spójność wypowiedzi mogła być taka a nie inna bo nie chce poruszcie tematów wobec których będą toczone oddzielne postępowania. Mój stan psychofizyczny nie jest taki by ktoś mógł pozbawić mnie posiadania broni. I
  • Odpowiedz
@fernandoo: rozumiesz ze ta bron jest pretekstem ? Wy nie wiecie jak to działa. Jeśli atakują mnie i to nie przynosi efekty atakakuke się i nęka bliskich, tylko po to żeby Cię złamać. Tylko dlatego nikt nigdy nie powiedział prawdy o tym co się dzieje w resorcie.
  • Odpowiedz
@zwrotnaskarb: prosze Cię o jedno - idź na terapię, bo wyglądasz, jakbyś sobie z tym totalnie nie radził, a "wylewanie żali" w internecie na swojego obecnego pracodawcę może Ci tylko zaszkodzić - tym bardziej, że mogą Ci za to dowalić proces.
Rozumiem, że rozmowa jest ważna i to daje Ci ukojenie, ale naprawdę. Jeśli już mówisz, że tylko widzowie oraz twoi rodzice trzymają Cię przy życiu, to już jest najwyższa pora
  • Odpowiedz
@fernandoo: jestem na terapii. Dzięki za wsparcie, to był moment słabości prez doprowadzenie mojej mamy niemalże do wylewu. Stąd było to roztrzesienie... Bo byłem tak daleko a nie wiedziałem czy wszystko będzie dobrze .. wiecie, nie spodziewałem się ze że strony wykopu będzie szło wsparcie ! Ppzdro wszystkim
  • Odpowiedz
@zwrotnaskarb: Łukasz. Ja również jestem mocno z Tobą. Widzę po filmach, że naprawdę siedzi w Tobie duży gniew na to wszystko. I tu też dodam, że lepiej nie wypisuj i nie opowiadaj o tych rzeczach na filmach, żeby nikt tego nie użyl przeciwko Tobie. Sorry, że kolejny raz Ci to napiszę, ale z Yankiem też niepotrzebnie o tym rozmawiałeś. To jest mega fałszywy człowiek i jest on w stanie wykorzystać to
  • Odpowiedz
@JAJAnek @zwrotnaskarb dodam od siebie - odetnij się lepiej od Janka, bo w dalekiej przyszłości może Ci narobić koło dupy i wyciągać screeny. Wiem, że uważasz go za dobrego człowieka i że my zapewne go nie znamy dobrze, ale jeśli to, co pokazuje w internecie jest prawdą chociaż w 20-30% to dla swojego dobra - nie wchodź głęboko w tą relację, naprawdę.
  • Odpowiedz