Wpis z mikrobloga

Jezu, ale nie ma nic lepszego w futbolu niż wyjaśnienie tego łysego frauda Guardioli. Nikt mi tak nie obrzydził i nie znudził tego sportu jak ten typ. Z City to znani są tylko KdB i Haaland, bo cała reszta tego zespołu to #!$%@? NPC Fraudioli, piłkarze totalnie pozbawieni błysku i indywidualności, trybiki w maszynie do podawania piłki. Idź już na tę emeryturę i zostaw wesoły futbol kibicom.

#mecz
Maurelius - Jezu, ale nie ma nic lepszego w futbolu niż wyjaśnienie tego łysego fraud...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Maurelius: Normalny? Przecież jego drużyny grają w piłkę nożną. Lepsze to niż real czy atletico z autobusem w polu karnym. Nawet Barcelona gra ładniejszą piłkę.
  • Odpowiedz
@Maurelius: Widziałeś co robił Doku? Gość jest o klasę lepszy niż Vini czy Bellingham (obaj rozczarowali w tym meczu). Nie miał tylko z kim grać, bo City grało na stojąco. Jeszcze De Bruyne się starał, ale to też nie był jego mecz.
  • Odpowiedz
@GammaQlaff: #!$%@?łes się?

doku to jeździec bez głowy, akurat trafił na carvalaja, który zwinnością nie grzeszy i do tego zajechany, doku poziom lepszego grosickiego
  • Odpowiedz
@kjs96: Przecież później Valverde go krył i też ch#j robił, tyle że nie było kompletnie wykończenia. Bali się strzelać z daleka. Bramka na 1-1 to też przypadek a nie wywalczona umiejętnościami.
  • Odpowiedz
@Manfakk: Foden dobry na ogórów a dzisiaj mu nie szło. Jeśli chodzi o strzały to tylko De Bruyne coś pokazał (pozytywnego jak i negatywnego) no może Grealish na drugim miejscu.
  • Odpowiedz
@Maurelius: przestałem przez tą łysą pałę oglądać Ligę Mistrzów już kilka ładnych lat temu. Wyszło oczywiście na dobre bo zacząłem oglądać ekstraklasę.
  • Odpowiedz