Wpis z mikrobloga

Z mojego doświadczenia wynika, że przeciętne kobiety bardziej nadają się do stabilnych związków - być może tu jest haczyk. Chłop woli kogoś kilka oczek gorszego wizualnie od siebie, ale ma za to spokój na chacie + inne pozytywne cechy którymi nadrabiają przeciętną urodę.
  • Odpowiedz
Kobiety które przesadnie dbają o urodę wrecz mnie odstraszają. Jest jakaś granicą #!$%@? na punkcie swojej urody. Nie chcesz się wiązać z człowiekiem który 90% uwagi poświęca sobie a tym bardziej nie chcesz mieć z taką dzieci.
  • Odpowiedz
@Smutny_Marek: ogólnie do stałej relacji warto sobie po prostu te osobę lubić (wiadomo, pożądanie też musi być). A patrząc jak #!$%@?ą się w jakieś przepychanki, awantury co poniektórzy to naprawdę pada pytanie na uj sobie wzajemnie dupę męczycie.
  • Odpowiedz
Ostatnio widuje sporo par, gdzie facet jest przystojny, a kobieta niezbyt urodziwa. Innymi słowy w tych parach to facet jest ładniejszy. Może to miłość, a może hipergamia znów mocno w górę...


@Kopytnik_1: @Smutny_Marek

Z mojego doświadczenia wynika, że przeciętne kobiety bardziej nadają się do stabilnych związków - być może tu jest haczyk. Chłop woli kogoś kilka oczek gorszego wizualnie od siebie, ale ma za to spokój na chacie + inne pozytywne
  • Odpowiedz
@yes-or-no: bez kitu, też mam coś takiego. Ostatnio próbuje tindera to wszystkie takie "zrobione" laski daje w lewo. Ogólnie to chyba skasuję tam konto bo jestem tak wybredny, że dostaje w prawo, ale z nikim mnie nie paruje ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Nordri najtrudniej zacząć, ale jak człowiek się zaprze to jakoś to idzie :) powodzenia
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: ??? Nie wiem czy doczytałeś, ale jesteśmy razem od blisko 20 lat.
Więc pytasz o wybory życiowe sprzed 20 lat.

Rozumiem, że żaden mniej przystojny nie spełniłby twoich wymagań?

No nie do końca :D To nie były czasy tinderów, gdzie można było wybierać i przebierać w partnerach.
Jeśli chodzi o moje preferencje co do wyglądu partnera, to uwierz mi że ja w chadów nigdy nie celowałam. Ja to od zawsze
  • Odpowiedz
najtrudniej zacząć, ale jak człowiek się zaprze to jakoś to idzie :) powodzenia


@Smutny_Marek: Dziemkuję.
Najgorsze jest to, że już zaczęłam i zrobiłam i #!$%@?łam klasyczny efekt jojo ;) I jak sobie przypomnę ile to mnie kosztowało wysiłku i wszystko przeze mnie poszło #!$%@?, to jak bym miała znowu... ojezu, jestem zmęczona na sama myśl.
Ale to nie znaczy, że się nie ogarnę.. kiedyś ;)
  • Odpowiedz
rozważ psychologa, kompleksy które masz są czyjąś zasługą


@sharkslayer: w 100% moją :D
Ja za stara jestem na takie zabawy. Bardziej się skupiam na teraźniejszości i wszystkim co się dzieje, a dzieje się dużo.
Zaczęłam nową szkołę, zaraz egzaminy, zmiana zawodu, startujemy z budową, muszę dokończyć praktyki szkolne.

To o czym pisałam, to są przemyślenia z 20 lat życia. Już się nad tym nie pochylam, bo co miałam pomyśleć w temacie,
  • Odpowiedz