Wpis z mikrobloga

Nie ma nic gorszego od odklejonych kibiców realu. Wyobraźcie sobie teraz real przegrywający po dominacji z zaparkowanym autobusem kotletiko. Ale byłbym kwik i ścisk dup o "antyfutbol". Przypomnijcie sobie też zjeby co mówiliście o podobnej taktyce Michniewicza. Wszyscy którzy dziś mówią o wielkim realu mówili wtedy żeby #!$%@?ć Czesia bo oczy krwawią. A i oczywiście, że mam ból dupy bo to jest niewiarygodne jak takie gówno znalazło się w półfinale xD
#mecz #ligamistrzow
  • 6
  • Odpowiedz
@Napierii Przecież przegrywaliśmy w tym sezonie po zaparkowanym autobusie Kotletico, w pierwszych derbach w tym sezonie i oprócz #!$%@?.u na obronę bo obie bramki traciliśmy po wrzutkach to nie czytałem nigdzie kwiku o autobus

Czy Ci kwiczacy kibice Realu są teraz z tobą w pokoju?
  • Odpowiedz
@Napierii: Mam akurat wrażenie, że najbardziej zdegustowani grą Realu są właśnie fani Realu, którzy bez przerwy oczekują fajerwerków, dominacji, walki i goli.

Wszyscy którzy dziś mówią o wielkim realu


Są tacy? No pewnie są. Ogółem to skoro uznano, że piłka nożna polega na wygrywaniu meczów, to skupili się na wygraniu, a Carlo uznał, że tylko tak dadzą radę. I dali. Bez historii, przepchnięte, wszyscy poszli dalej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Napierii gówno to masz na ryju to po pierwsze

Po drugie nie mów za kogoś, bo mi styl Carlo, zwłaszcza taki nie leży

Po trzecie przez litość nie porównuj tego do Michniewicza, który nawet bronić nie potrafił

I tak, Atletico gra wieczny antyfutbol.
  • Odpowiedz