Wpis z mikrobloga

@andrzej-roman: prawicowe media xD Weź ty się rozpędź i walnij dyńką w ścianę. Ja akurat jeździłęm na wyjazdy nawet i jestem świadomy patologii w środowisku kibicowskim oraz tego, że w dużych klubach bojówki są powiązane z grupami przestępczymi. Tylko tak jest w całej Europie. A w Polsce Tusk sobie obrał za cel całe kibicowskie środowisko, żeby wrzucić do jednego wora i zrobić z każdego bandyty, bo polityka działa tak, że trzeba
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Nie obrażał zwykłych kibiców, niedzielnych tylko tych co to szukają awantur i jak jelenie idą za głosem "kumatych".
I jak nie robi kampanii? Kto nazywa takich ludzi patriotami?
Kto stawał murem za Staruchem i na jego plecach robił sobie PR?
Kto wzywał ich pod kościoły a potem robił sobie na ich tle zdjęcia?
I nie, wcale obiecywanie budowy nowych stadionów, finansowania klubów nie jest ani trochę kampanią polityczną XD
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: Gościu, błagam cię. Jak ktoś stawał murem za Staruchem, to tlyko po to, by zbijać polityczny kapitał. Jako niormalny człowiek mam to w dupie, bo jestem świadom zalet i wad stadionowego środowiska. Ty jesteś pelikan i będziesz łykał to wszystko i brał udział w tej gierce polaryzującej ludzi. Ale świat nie jest czarno-biały i absolutnie wszędzie mamy do czynienia z bandytami i ludźmi, którzy przeczą wyznawanym wartościom. Nie mam zamiaru
  • Odpowiedz