Wpis z mikrobloga

Mężczyźni z reguły to takie pieski traktujące kobiety jak nagrodę. To oni ubiegają o względy, to oni simpują i usługują kobietom. To wszystko znormalizowalo taki stan rzeczy, że wielu mężczyznom jest ciężko znaleźć dziewczynę, a nawet jak już znajdą to jest niewiele lepiej. Bo to kobieta wybiera i dopuszcza do siebie, a mężczyzna ma biegać i się płaszczyć, chyba że wygrał w loterii genetycznej i jest w top 1%.

Jednym z fajnych tego przykładów są częste problemy z rozmiarem prącia mężczyzn. W ich głowie to on ma zadowalać, on ma ugodzić dziewczynie.

Z jednej strony mamy kobiety - ich nie obchodzi jaką mają pochwę. Czy ciasna czy luźna. Na słuch o treningu mięśni dna miednicy większość kobiet by zrobiła wielkie oczy, mówiąc, że nie chodzą na siłownię.

Z drugiej strony mamy mężczyzn, którzy zrywają sobie włosy z głów, obsesyjnie zastanawiając się czy jego rozmiar jest wystarczający. Próbują jelqingow, ćwiczeń kegla, niedaj boze pigulek i maści na porost przyrodzenia, różnego rodzaju pompki. To oni chcą za wszelką cenę ugodzic kobiecie. Ona wystarczy że ma pochwę. Widział ktoś reklamy z preparatami skurczajacymi pochwe? Ja nie. Bo to norma, że to kolesie będą robić wszystko, byle zadowolić kobietę.

Widzi się nawet często powiedzenie "big/small dick energy". Tylko sobie wyobraźcie reakcje drugiej strony gdyby mówić o "loose/tight vagina energy". Nikt nawet o tym nie myśli. Bo to Ty jako mężczyzna masz o wszystko zadbać. Czego nie rozumiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Marzy mi się świat gdzie kolesie przestają być takimi simpami. Utopia.

#przegryw #zwiazki #blackpill #redpill
  • 29
  • Odpowiedz
@sameowoce: Czemu jako duch? Juz jestem przyzwyczajony, że mam bardzo dużo różnych przemyśleń i nie widzę przeszkód, aby się tutaj z nimi podzielić. Tym bardziej, że ten konkretny problem dotyczy wielu mężczyzn, lecz rzadko się porusza ten temat.
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien: informuję cię polaku że kobiety nie obchodzi rozmiar twojego f*ta. Doucz się jak działa seksualnosc kobiety bo bynajmniej kobiety nie podniecają się na widok fa. Dla kobiety mógłbyś nawet sobie obciąć tego f*a i nie zrobiłoby to jej różnicy. Bo na pierwszym miejscu liczy się energia chada, wyglad, charakter, zarobki. Wiekszosc kobiet nie osiągaja orgazmu pochwowego. Przerażająca jest wiedzą p0lakow na temat seksualnosci kobiet. Kobietę ch0j obchodzi
  • Odpowiedz
@Linnior88: a gdzie ja mówię o podstawie związku? Poruszyłem temat tego, że to mężczyźni ubiegaja o względy i dałem przykład na punkcie którego wiele z nich ma kompleksy przez właśnie potrzebę zadowolenia kobiet. Kobiety w ogóle nie rozkminiaja rozmiaru pochwy, bo dla nich to nie ma żadnego znaczenia.

informuję cię polaku że kobiety nie obchodzi rozmiar twojego f*ta. Doucz się jak działa seksualnosc kobiety bo bynajmniej kobiety nie podniecają się na
  • Odpowiedz
@DrCieplak: Dobra robota, dzięki. W ich głowach rozmiar nie ma znaczenia bo odgórnie zakładają, że ich partner będzie miał rozmiar w pewnym zakresie. Ci z "małymi" to dla nich odpady, nie biorą nawet tego pod uwagę.

Niestety mężczyźni niehojnie obdarowani mogą się takimi kobietami przejąć wobec stanu rzeczy o którym pisałem, czyli panujące przekonanie, że to mężczyzna ma ubiegać o względy.

Według mnie mężczyźni powinni znormalizowac pogląd, że rozmiary pochwy mają
  • Odpowiedz
@T0pi5 Właśnie nie, ponieważ przez spermiarzy, simpów wiele dziewczyn ma ego #!$%@? w kosmos i uważa, że należy im się jakiś chad + wiele sądzi, że nie musi się w ogóle starać. Myślisz, że taki np. pogląd, że facet musi sponsorować randki to skąd się bierze? Frajerzy dają się doić kobietom, ponieważ łudzą się, że dzięki temu zostaną pokochani jak kobiety zobaczą jacy z nich "dżentelmeni".
  • Odpowiedz