Wpis z mikrobloga

Kto w poniższych sytuacjach według Ciebie traci więcej ze swojej wartości na rynku towarzysko-matrymonialnym?
1. Kobieta dodając +1 stałego partnera do swojego "przebiegu"
2. Mężczyzna dodając +1 prostytutkę do swojego "przebiegu"

#seks #rozowepaski #niebieskiepaski #ankieta #pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

?????

  • 1. (jestem różowa) 7.9% (6)
  • 2. (jestem różowa) 18.4% (14)
  • 1. (jestem niebieski) 34.2% (26)
  • 2. (jestem niebieski) 39.5% (30)

Oddanych głosów: 76

  • 8
  • Odpowiedz
@Kotouak czyli szukając partnera do pary nie można niczego oczekiwać i mieć jakichś upodobań?
Tu nie chodzi o rozliczanie z przeszłości tylko że może to dla kogoś nie jest odpowiednia osoba i komuś to nie odpowiada, żadnej kary czy coś, po prostu nie będziemy razem.
Wstyd być z dziewczyną co miała 20 bolców, jeszcze cię będą palcami wytykać xd
Zaraz to lewactwo I ciało pozytywność zrobi z was takich frajerów, że będziecie
  • Odpowiedz
@hankshmoody: bo z takim idiotycznym wysrywem to nie ma co dyskutować ¯\(ツ)/¯
Sam piszesz, o "wolności do doboru partnera" a #!$%@? się do tego, że np ja przy doborze partnerki skreślam od razu takie, które interesuje, kto był przed nimi (tak misiu, to działa w dwie strony, chyba że jesteś hipokrytą)
  • Odpowiedz
@Kotouak no i fajnie ale tak obiektywnie chodzi mi o to że każdy powinien sam móc ocenić czy mu się to podoba ile partnerów ktoś miał, ja bym rodzicom nie przedstawił np. szona z przebiegiem 20 i wzwyż bo to dla mnie kobieta niskiej jakości, za to ty będziesz taką zachwycony i mam z tym luz
Wy libki jesteście tak ku4wa łatwi do zmielenia przez tą dziurawą logikę, czasem zanim kogoś zmasakruje
  • Odpowiedz
@hankshmoody: ale czemu ma mi się podobać lub nie podobać coś, co mnie po prostu nie obchodzi? ¯\(ツ)/¯
To nie jest dla mnie kwestia zachwycony/zdegustowany, bo ja zupełnie na inne kwestie patrzę. A argument o "przedstawianiu rodzicom" to już kompletne xD - tym bardziej #!$%@? mam na to, czy mojej starej się podoba mój związek/moje auto/moja fryzura/cokolwiek. Mi ma się podobać, nikomu innemu.
Z kolei wy konserwy, nie potraficie zrozumieć, że
  • Odpowiedz