Wpis z mikrobloga

Hej!

Pomyślałem, że tutaj spróbuję, w sumie, już po raz drugi. :)

Mieszkam w #warszawa od prawie 2 lat. Dziewczynę mam, ale przydałby się jakiś dobry kumpel, z którym można by pogadać, wymienić się memami, pójść na koncert, piffko, cokolwiek.

O mnie:

- lat 27
- gram na gitarze i perce (mam amatorski zespół i udzielam się w różnych innych projektach)
- lubię grzebać w komputerach i poniekąd na tym polega moja obecna praca
- chodzę na koncerty rock, punk rock, czasem metal, do przybytków pokroju 2koła, Potok
- grałem i czytuję fantastykę
- lubię memy typu #spurdo
- jeżdżę regularnie na rowerze (głównie do pracy, ale czekam aż się ociepli, żeby pośmigać bez celu)

I to chyba tyle... Fanom patogal podziękuję, resztę zapraszam do kontaktu! :)
  • 11
  • Odpowiedz
@Misiekkkk to określił się jeszcze gdzie w tej Warszawce jesteś… bo jedno miasto a dojazdowi czasami łatwiej na koniec województwa dojechać niż koniec miasta
  • Odpowiedz
@Misiekkkk: @lucky_leo @MrGerwant @Feeder @SOMEMONG jak chcecie się posocjalizować to polecam siebie również ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatnio mało jestem alkoholowy, jak już to mogę coś przykopcić. 29 level chociaż mentalnie wciąż 20, mieszkam w Wawie od niedawna i brakuje mi tu jakichs ziomeczków z którymi pograłbym w planszówki, wyszedł na rower albo squasha, poszedł na jakiś event. lubię też podróżować więc nawet jakieś towarzystwo na podróże
  • Odpowiedz