Wpis z mikrobloga

@dietyloamoniowy zgoda, przepisy i uzywanie VARu kiedy sie sedziom podoba jest zmora dzisiejszego futbolu wedlug mnie, pilka to emocje i spontaniczne akcje, a nie liczenie milimetrow
  • Odpowiedz
@dietyloamoniowy: Według, mnie przepisy które są czarno-białe czyli w tym wypadku jakakolwiek część ciała zawodnika jest przed jakąkolwiek częścią ciała drugiego zawodnika jest lepsza niż jakieś interpretacje czy to jeszcze bark czy może już trochę dupy XD
Inna sprawa że ja poprostu nie wierzę w dokładność tych pomiarów na centymetry :)
  • Odpowiedz
@Beeercik: dla mnie bardziej kontrowersyjne jest to, czy to aby nie jest wartość błędu pomiarowego, albo tak narysowane żeby wyglądało faktycznie na spalony, a patrząc na postawę ciał napastnika i obrońcy widać, że obrońca był na dużo bardziej uprzywilejowanej pozycji mimo wszystko
  • Odpowiedz
@dietyloamoniowy wedlug mnie trudniejszym jest określenie, kiedy rozpoczyna się podanie, aby wychwycić odpowiednią klatkę na spalonego. Taką sytuację mogą pokazać kilka milisekund później o nie byłoby spalonego
  • Odpowiedz