Wpis z mikrobloga

Mnie tam te wyniki nie dziwią. Jak ktoś na poważnie podchodzi do oceny tych dwóch kandydatów, to niestety ale sutryk nie miał poważnego przeciwnika...

Jak oglądałem niektóre filmiki, to miałem wrażenie, że gdyby Bodnar w ogóle nie wypowiadała się przed II turą, to zdobyłaby więcej głosów xD

Z jednej strony trochę żal, że nie będzie zdjęć smutnego sutryka. Z drugiej ja szanuję wybór ludzi, bo to jednak był dorosły wybór. To byłoby dziecinne wybrać byle kogo, nawet jeśli jest potencjał na jeszcze gorszą prezydenturę, tylko dlatego, bo nie lubi się obecnego prezydenta.

#wroclaw
  • 15
  • Odpowiedz
Z jednej strony trochę żal, że nie będzie zdjęć smutnego sutryka. Z drugiej ja szanuję wybór ludzi, bo to jednak był dorosły wybór. To byłoby dziecinne wybrać byle kogo, nawet jeśli jest potencjał na jeszcze gorszą prezydenturę, tylko dlatego, bo nie lubi się obecnego prezydenta.


@Murasame: Może był, może nie był - czas pokaże. Ja osobiście myślę, że z samego faktu że Jaca nie ma teraz nic do stracenia, druga kadencja
  • Odpowiedz
byłoby dziecinne wybrać byle kogo, nawet jeśli jest potencjał na jeszcze gorszą prezydenturę,


@Murasame: ale przecież tak właśnie zrobili wyborcy sutryka xD głosować na byle kogo, byleby miał logo PO na plakacie xD
sutryk za samo to jak się wypowiada w stosunku do ludzi powinien być skreślony z wszelkich funkcji publicznych. Ale widocznie tam we wrocławiu lubią jak się ich traktuje jak frajerów
  • Odpowiedz
Mnie tam te wyniki nie dziwią.


@Murasame: mnie w sumie też, bo polskie społeczeństwo jest #!$%@? warte. Najpierw sutryk z Bodnar w drugiej turze, a potem 70% dla typa z tyloma aferami xD
  • Odpowiedz
@marv0oo: skąd ty te bzdury wyciągasz ? Przecież Sutryk raz, że nie miał żadnego loga PO a dwa wrocławska PO go nie popierała xD Gościu zanim coś maźniesz doinformuj się.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Dropson71: to sobie czekaj dalej xD udowodniłem co miałem udowodnić, a że ty nie akceptujesz rzeczywistości, to już nie mój problem

P.S. na tym screenie co wysłałem, to sutryk ma fajne serduszko na koszuli. To nie przypadkiem logo KO? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@marv0oo: Nic nie udowodniłeś tylko dalej pleciesz bzdury. Aż cię zacytuję bo widzę, że unikasz faktów jak ognia :) Wiem , że się nie do czekam bo mijasz się cały czas z prawdą.

byleby miał logo PO na plakacie xD


¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Dropson71: dobra, widzę, że nie jesteś najostrzejszym ołówkiem w piórniku to wyjaśnię jak dla idioty: nie wszystko co jest na pisane, bierze się dosłownie.
Ten cytat który przytoczyłeś nie miałeś brać dosłownie. Chodziło o to kto go popiera, z kim się identyfikuje.
Idąc twoją płaską, prostacką logiką, Duda nie jest pisiorem, bo przecież przed wyborami w 2015 roku wystąpił z partii. Czyli nie jest pisiorem, prawda? ( ͡~ ͜ʖ
  • Odpowiedz
@marv0oo: Typowe jak się kończą argumenty czas na obrażanie. W sumie mnie to nie dziwi i nie zniżę się do twoje poziomu dna. Dalej czekam na ten "mityczny" plakat. Wiem, że się nie doczekam ale może mnie zaskoczysz :). Na koniec mała informacja. Ludzie nie głosowali na niego bo go popiera PO ale to trzeba wiedzieć a nie udawać, że coś tam się usłyszało i teraz udajesz mądrego. Tylko, żę wychodzi
  • Odpowiedz
Typowe jak się kończą argumenty czas na obrażanie.


@Dropson71: nigdzie Cie nie obraziłem ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Dalej czekam na ten "mityczny" plakat.

To sobie czekaj do usranej śmierci gościu xD żyj sobie dalej w banieczce, to jest twój problem nie mój

udzie nie głosowali na niego bo go popiera PO ale to trzeba wiedzieć a nie udawać, że coś
  • Odpowiedz
@marv0oo: Dobra widzę typie, że nie ogarniasz i nie ogarniesz tak prostych rzeczy. Do uczy się czytania ze zrozumieniem i do informuj się. No i czekam na plakat, którego nie ma bo jesteś zbyt mało ogarnięty. Ja to rozumiem. Nie raz ciężko przyznać przyznać się do błędu. To potrafią tylko jednostki inteligentne ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz