Wpis z mikrobloga

teraz zaczyna się umoralnianie wyboru Sutryka tfu, a tak naprawdę ten człowiek powinien być skończony i jednoznacznie powinno się pokazać, że tak skompromitowanych ludzi nie chcemy widzieć na żywo, a tu ciul 68% xDD, bo kontrkantydantka była jeszcze gorsza. Czy była gorsza to się nigdy wroclawianie nie dowiecie, ale za to pokazaliście, że można pluć w twarz ludziom, kłamać i się z ludzi nabijać, a i tak wybierzecie takiego człowieka na drugą kadencje
#wroclaw #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
@Tytyka: moim zdaniem mniej szkodliwa jest działalność sytryka na Facebooku niż #!$%@? odpadów chemicznych na gołą ziemię niedaleko miejscowości, w której mieszkaja moi rodzice, tfu na ten babski zakłamany ryj
  • Odpowiedz
@Tytyka: ja zauważyłem taką prawidłowość że im dłużej urzędujący prezydent danego miasta tym większą ma szansę na następną kadencję. Dlaczego? Bo cały aparat samorządowy, tysiące urzędników, rady nadzorcze spółek i ich rodziny nie chce zmian. Już pomijam że nowy prezydent to zmiana naczelnych stołków, ale taki typowy urzędas mdleje na samą myśl że ktoś zacznie coś mieszać w procedurach, pozmieniają kierowników wydziałów, trzeba będzie się uczyć nowych rzeczy i od nowa
  • Odpowiedz
@Tytyka: z takimi sytuacjami zastanawiam się nad całym zamordyzmem którym atakuje się całe społeczeństwo - zielone podatki, składki, zakazy aut itp. Skoro społeczeństwo jest aż tak upośledzone, to dlaczego go nie gnoić i nie wyzyskiwać?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@WilecSrylec a akurat wszedłem na tag zobaczyć komentarze po wyborach xD

Ja obecnie ma slunsku rezyduje od 3 lat już. Od razu po inżynierce tu poszedłem na zaoczne i pracować i sobie chwalę to miejsce. Mieszkałem już w Tychach, Sosnowcu i teraz w Chorzowie. Nie narzekam, dobrze mi się wiedzie, praca jest, dużo ofert, zdrowie dopisuje, studia skończone, więc zostaje cieszyć się życiem.

A co u Ciebie? Sprawdziłem Twój profil to we
  • Odpowiedz
@Tytyka: Tak coś kojarzyłem bo Kamila spotykałem przed labami. Ja dokończyłem magistra na pwr dziennie, skończyłem w lipcu zeszłego roku. Po obronie popracowałem trochę w fabryce czekolady na stażu, teraz poszedłem na konstruktora. Dalej Wrocław i na razie nie zanosi się na zmiany, ale kto wie gdzie czlowieka poniesie za rok czy dwa
  • Odpowiedz