Wpis z mikrobloga

Pisałem to już po 1 turze, ale dzisiaj zostało to przypieczętowane. KO ma sporo mocnych postaci, ale bardzo mocnych niewiele. Tusk, Trzaskowski i to tyle. I Miszalski to taki Trzaskowski w Krakowie. Nowa nadzieja KO.

Okrzepnie w Krakowie przez 5-10 lat i moim zdaniem będzie szedł w kierunku najwyższych państwowych stanowisk, tak jak np. Trzaskowski na prezydenta Polski za rok. Miszalski pokazał, że jest po prostu ultra-sprawnym politykiem. Myślę, że nikt inny nie byłby w stanie pokonać Gibały w tak ciężkich warunkach.

Tak więc zapamiętajcie to nazwisko, bo jeszcze będzie o nim głośno (jeśli tylko będzie miał ambicje)

#krakow #polityka #4konserwy #neuropa #wybory
  • 8
  • Odpowiedz
@Gours: jak wyżej gość z dupy wyjęty, kasą posypane na prawo i lewo. Obaj nie moja bajka, ale widać było za kim pieniądze jakie stoją
  • Odpowiedz
@Gours: nie wiem czy biedak, ale nie stoi za nim 1 czy tam 2 największa partia w polsce z własnym funduszem wyborczym finansowanym z naszych pieniędzy. Jak pisałem nie jestem sympatykiem gibały, bo też jest odklejony, ale widać było kto ma ile billboardów i ile "niezależne" media na kogo pisały artykułów wcale takich nie stronniczych
  • Odpowiedz
  • 0
@obieq: że co? Które media były stronnicze? Nie widziałem tam nic na niekorzyść Gibały, także w debatach. A bannerów nie było, bo Gibała wymyślił, że taka taktyka będzie lepsza i tyle
  • Odpowiedz
@Gours: No nie wiem czy skopiowanie programu Gibały i wygrana dzięki Tuskowi świadczą o liderskich cechach. Dla mnie topowe postaci to Tusk i Sikorski, a potem długo, długo nic.
  • Odpowiedz