Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Strus Chodzi mi o ilość o której się dyskutuje. Po drugie mamy tysiące starych dziadów którzy nie są kompletnie potrzebni
  • Odpowiedz
w kazdym normalnym kraju mozna byc pacyfista, ale nie w polsce,


@gharman: to spróbuj to udowodnić a jak już skończysz próbować to przypomnij sobie co jest napisane w paragrafie 3 artykułu 85 konstytucji
  • Odpowiedz
@LegendarnyOdkurzacz: Fajna historia ale przyznaj się, że nie dotyczy ciebie bo jesteś przegrywem w piwnicy mamusi którego życie jest nic nie warte a i tak boisz się, że cię odciągną od komputera na 2 miesiące wykładów i strzelania z broni co by było pierwszą jakąkolwiek wartościową rzeczą w twoim życiu od ~` 15 lat xD
  • Odpowiedz
@Pandillero: I co w tym dziwnego, że nie chcą? Za moich czasów wiele osób szło na studia właśnie po to, żeby tego uniknąć. Jakoś każdy unikał poboru, jak tylko mógł, i nikogo to nie szokowało.

Na szczęście dla mnie to się opłaciło, i teraz jako "IT korposzczur" mam zdalną pracę za dolary, która pozwala mi żyć poza Europą, z dala od takich psycholi jak ty, którzy by wszystkich chcieli ogolić na
  • Odpowiedz
@cptyossarian765:
Raz: to kwestia Twojej bańki że większość ludzi ma studia i to ścisłe/techniczne. Dwa: ja bym się wstrzymał od wyzywania ludzi od tumanów bo samemu się na takiego wychodzi xD Trzy: nie wiem gdzie masz filtr na rynku pracy dla IQ, zgodzę się że może w słynnym korpo ale na budowie, montażu czy dla robotników leśnych zdecydowanie nie. Cztery: w moim rodzinnym zadupiu popularne jest iść do wojska i to
  • Odpowiedz
@Woody_90:
Raz: Nie napisalem ze wiekszosc osob ma techniczne tylo ze nie sa tak prestizowe jak sie ludzia wydaje i ze moze sie zdazyc w jednym rzucie ze bedzie nie malo takich osob(prawda jest ze osoby ktore skonczyly politechnie nie stanowia 1/3 populacji, zgadza sie to nawet nie w tym rzedzie wielosci sie znajduje) . Natomiast GUS(za portalem https://edukacja.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/9375924,raport-gus-potwierdza-zmiany-w-edukacji-polakow-jak-dobrze-wyksztalce.html) podaje ze wsrod mlodych osob (30-35) wyksztalcenie wyzsze ma obecnie prawie 47%
  • Odpowiedz
@cptyossarian765: Jeżeli chodzi o wyższe IT. Wojsko ma priorytet na magistra IT. Ile osób ma skończonego magistra IT? Nie dużo. Fakt, że studia IT zaczyna masa ludzi każdego roku. Ale ile kończy z magistrem? Za moich czasów (2019 rok) to było 12 osób z 700 które zaczynało studia.
  • Odpowiedz