Wpis z mikrobloga

Chciałby ktoś skorzystać z promki Revolut? Mam konto założone w Anglii. W tej chwili jest promka przy poleceniu - zamówienie karty, wpłata na konto i dokonanie trzech płatności za 5 GBP każda. Wtedy ja otrzymuje losową nagrodę w przedziale od 10 do 200 GBP, którą możemy podzielić się 50/50. Zainteresowani PW :P
#revolut
  • 11
  • Odpowiedz
@nenq123 ostrożnie z tym obiecywaniem - poleciłem dwóm osobom, wykonały wszystkie kroki i od miesiąca nie dostałem nagrody a support mi powiedział że nie byłem uprawniony i nic nie mogą zrobić także xD na nich.
  • Odpowiedz
@Cozzie z tym się też nie zgodzę, bo w lutym Revolut wypłacił mi 3 x 80 euro za polecenia i trwało to kilka minut. Ale jak im coś nie podpasuje i algorytm wyłapie coś dziwnego to nie wypłacą i nic nie zrobisz. A jaki jest powód też ci nie zdradzą.

Tylko słabo jak komuś obiecasz ze się z nim podzielisz albo mu dasz tą kasę a później klops i się musisz tłumaczyć,
  • Odpowiedz
  • 0
@johny-kowalski: No mi Revolut nie robił z tego powodu nigdy problemów. Przy poprzedniej akcji polecania wszystko zostało wypłacone i osoby również były zadowolone. Z tym, że wtedy polecałem głównie wśród znajomych. W tej chwili zostały mi 2 miejsca na aktualną promocję
  • Odpowiedz