Wpis z mikrobloga

@Bal666

to niech będą bite i gwałcone, Czy to jest mój problem?

Straszne słowa i znieczulica. Dawniej nie do pomyślenia i dostałbyś w ryj za takie coś. Dzisiaj to nowa moda i styl życia. Ludzie stali się egoistami i myślą tylko o sobie. Nie liczy się dla nich drugi człowiek, ani własne sumienie, którego nie mają, godność i honor, który tracą i szacunek, który im wyparto przez szkodliwe wzorce.
  • Odpowiedz
@Bal666

najbliższą rodzinę bym zabezpieczył, ale los jakieś całkowicie obcej dla mnie kobiety mnie nie obchodzi


Los twojego państwa również cię nie obchodzi? Skoro coś ci się nie podoba to wyjazd za granicę i nie zabieraj innym miejsca do życia.
  • Odpowiedz
  • 4
@JohnDoe01 Współczesne kobiety widzę mniej więcej tak... Oczywiście bardzo uogólniam. Charakterystyka: brak empatii/ wrażliwości, pogarda dla słabszych, manipulowanie mężczyznami, życie na ich koszt. O ognisku domowym nie będę nawet wspominał.
VanGogh - @JohnDoe01 Współczesne kobiety widzę mniej więcej tak... Oczywiście bardzo ...
  • Odpowiedz
@JohnDoe01: -byli głową rodziny -posiadali swoje domy, domy ojców, rodziny były wielopokoleniowe, ale to na głowie mężczyzny było utrzymanie domostwa, zarabiali więcej od kobiet, utrzymywali rodzinę, i to oni decydowali o wielu sprawach, mieli autorytet. Dziś te prawa które kiedyś mieli mężczyźni posiadają też kobiety, także i one powinny brać odpowiedzialność za swój kraj.

btw. piszesz jak typowy beciak.
  • Odpowiedz
@Bal666

Oczywiście, że mnie nie obchodzi

Skoro tak to co tu jeszcze robisz? Hyc hyc za granicę. Życie w każdym państwie wymaga poświęceń, nie ma nic za darmo. Skoro w wypadku wojny masz zamiar uciekać to zrób wszystkim przyjemność i uciekaj już teraz, bo nikt cie tu nie chce.
  • Odpowiedz
  • 5
@JohnDoe01: Przecież państwu na Tobie nie zależy. A kobietom... Staną za Tobą byś robił za żywą tarczę, a następnie założą rodzinę z innym xD Wcześniej przez miesiąc będą w żałobie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 12
@VanGogh np z synem polityka, który w przeciwieństwie do niego ma komplet kończyn, no ale pan JohnDoe01 musi być bohaterem. No i dobrze, że są tacy ludzie przynajmniej w razie czego na pierwszy rzut pójdą. Jeszcze z uśmiechem na twarzy
  • Odpowiedz
@VanGogh

Współczesne kobiety widzę mniej więcej tak... Oczywiście bardzo uogólniam. Charakterystyka: brak empatii/ wrażliwości, pogarda dla słabszych, manipulowanie mężczyznami, życie na ich koszt. O ognisku domowym nie będę nawet wspominał.


Słowo klucz to bardzo uogulniasz. Nie wiem w jakich kręgach kobiet się obracasz i czy wogóle to robisz, ale taki wizerunek kobiety raczej wywodzi się z wizerunku internetowych idiotek aka influencerek, feministek i lewaczek. W życiu rzecz jasna jest również sporo kobiet
  • Odpowiedz
@Bal666

ale pan JohnDoe01 musi być bohaterem.


O to to! Ty normalną postawę nazywasz bohaterem, a dla mnie to obowiązek. Przy okazji jak tam? Spakowałeś już tornister do ucieczki z kraju? Skoro tak ci na nim nie zależy to zrezygnuj z pracy, chodzenia do ulubionej kawiarni, słuchania piosenek w naszym języku i podziwiania polskich krajobrazów. Zajmujesz nam miejsce do życia, a skoro nie jesteś gotowy o to walczyć to nie powinno cie
  • Odpowiedz
@Bal666 to świetnie, ale jak jakimś cudem uda nam się wygrać to tu nie wracaj, bo nie będziesz miał czego szukać. Nie jesteś warty niczyjej śmierci. A w Monachium, życzę ci powodzenia. Będąc tam i przebywając z multi kulti jeszcze zapłaczesz za Polską.
  • Odpowiedz
@Bal666: wstawiłem tego linka bo @JohnDoe01 to jakiś człowiek starej daty, gdzie kobiety posiadały jeszcze kobiecość i zasady i obowiązki. Podział ról był prosty, facet zarabia, kobieta dba o dom. Dziś tego nie ma. Dziś już są wyzwolone, internet pozwala im przebierać w dowolnej ilości facetów, gardzić delikatniejszymi itp.

Dziś żaden chłopak nie dostaje od kobiety tego co dostawał kiedyś. Dziś panuje równouprawnienie, no to niech będzie równouprawnienie też w wojsku.
  • Odpowiedz