Wpis z mikrobloga

Czy na polskim fintwicie jest ktoś normalny ? XD
Każdy po kolei usiłuje naganiać frajerów
Taki Pharmazon21 czy inny Feel Necessary za każdym razem opowiadają jakieś wymyślone historie jak to robili #!$%@? muje kariery i inne takie.
ciekawi mnie czym konkretnie zajmowałą sięta jego Agencja Reklamowa bo coś mi sięwydaje, że #!$%@? obnośnym perfum czy innych proszków i innego gówna.

Najwieksze hajsu to oni porobili na #!$%@? kursów i mentoringów
Najlepszy ten portfel jego gdzie nawet w materiałach marketingowych, które miały by mnie zachęcić do kupienia, nie ma żadnych dokładnych danych.
Oczywiście typ zarzeka się, że inwestuje od dekady, cały czas gada jakie to pozycja miałw 2017 a jakie w 2019 ale żadnych danych nie pokazuje. Nic. Nawet na infografice ma napisane xxx wzrostu w latach 2020-2023 xD A gdzie 2019, 18, 17 ? XD Nie ma i #!$%@?. 2020 od poczatku roku licząc czy od kiedy? #!$%@? wie. Jaki ROI w każdym z tych lat odrębnie? #!$%@? wie. Podana liczba z dupy za zbiorcze kilka lat xD
ty na tej podstawie płać 4 k rocznie.
Jak nvidia była po 500 i AI trendowało w najlepsze, magiczne wypuszczenie raportu o SEMI's. Ale z komentarzem, że dla niego za drogo. Tymczasem 1000 #!$%@? xD
Mistrz analizy wstecznej #!$%@?.
No i to wszędobylskie wciskanie srebra. Kto to kupuje i po #!$%@? to ja nie wiem.

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • 3
@dejmiend: on chyba je polecał bo miał współprace z jakimś brokerem z białorusi xD a te akcje były tanie.... po inwazji na Krym xD

Najbardziej mnie rozwaliła debata w której wziął kiedyś udział. Jak nie znał pytań z góry i wywiad nie był ustawiony pod jego autopromocje to nagle robił się roztelepany i cały podenerwowany i już tak stoicko i "fachowo" nie umiał się zaprezentować. Nie wiedział z której strony tematu
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: jest cała masa takich szarlatanów. w trejdingu każdy jeden #!$%@? żeby kupić jego kurs, mentoring, książkę. w geopolityce to już w ogóle jakiś zajzajer, że "eksperci" produkują książkę na kwartał albo i więcej.

EDUKACJA, WIEDZA TO JEST NAJWAŻNIEJSZE KUP TU MOJE KSIĄŻKI BĘDZIESZ MĄDRY.
  • Odpowiedz