Wpis z mikrobloga

to wy kolektywnie drzecie ryja i nazywacie kukoldem


@obserwator_nsa: Misiu, ale ja jestem inną osobą, niż op, który ten wpis dodał. Znów ci głosy w głowie się z rzeczywistością mylą.

nazywacie kukoldem, kogoś kto nim nie jest


@obserwator_nsa: To określenie w ogóle jest debilne, używane zwykle niepoprawnie, a jeśli używasz go na serio i jeszcze kłócisz się o znaczenia, to jest z tobą znacznie gorzej, niż się spodziewałem. Ty się
  • Odpowiedz
@wstanczyk: Misiu, ale ja jestem inną osobą, niż op

Jesteś zbiorową szczekaczką spod szyldu neuropa. Dla mnie nie różnisz się niczym od botów jak lukardio

Konfederacki przegryw


Ojj tak i pewnie kukold co? A może też incel literalnie Hitler! Hahaha jacy wy jesteście głupi.
  • Odpowiedz
Jesteś zbiorową szczekaczką spod szyldu neuropa


@obserwator_nsa: W twojej głowie, ale to dalej nie jest rzeczywistość. Ale rozumiem, że takie grupowanie twojego urojonego "wroga" pozwala ci łatwiej sobie z tym wszystkim poradzić i odnieść mentalne zwycięstwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Konfederacki przegryw


Ojj tak i pewnie kukold co? A może też incel literalnie Hitler! Hahaha jacy wy jesteście głupi.


@obserwator_nsa: Chłopie spójrz ty na swoją reakcję,
  • Odpowiedz
@wstanczyk: żyjesz w swojej bańce Tuskowcu, na wodza złego słowa xD a to on nie jest #!$%@? kukoldem do kwadratu. Plus niejednokrotnie krytykowałem Mentzena za to, że jest słabym mówcą, daje się brać pod #!$%@? i w ogóle nie jest dyplomatyczny. Widać, że umysł ścisły, a po 30tce ulubieńca salonów z siebie nie zrobi. Bez szans i wiele można mu zarzucić, ale kukold? 90% rządów to kukoldy bo bab nie biorą
  • Odpowiedz