Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co byś zrobił, gdyby osoba z pracy, której nie lubisz zwróciłaby się do Ciebie w niemiły sposób, że perfumy, których używasz, nie są fajne?
- Jednak nie w formie żartu, tylko w dokuczliwy sposób, aby zrobiło ci się przykro.
Stosując porównanie do szczochów, gówna, albo po prostu dyskredytacja i porównanie do tanich kosmetyków niskiej jakości.

Oczywiście motyw z pracy to tylko przykład. Liczy się kontekst. Sytuacja wymyślona na potrzeby pytania, możesz się odnieść równie do każdej innej.
Chodzi głownie o to, że spryskacie się waszą ulubioną perfumką, która nie jest zła - załóżmy, że dior sauvage i ktoś powie, że używacie brzydki zapach, najtańszego żelu pod prysznić, który jest mega chemiczny, oraz nie dobry. Po prostu, aby przy innych was ośmieszyć.

Z góry przepraszam za pytanie, ale cierpię na zaburzenie obsesyjno-kompulsywne i wewnętrznie czuję, że musze poznać odpowiedź.
Nigdy nie miałem takiej sytuacji jak opisana powyżej.

#perfumy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
Co byś zrobił, gdyby osoba z pracy, której nie lubisz zwróciłaby się do Ciebie w niemiły sposób, że perfumy, których używasz, nie są fajne?

- Jednak nie w formie żartu, tylko w dokuczliwy sposób, aby zrobiło ci się przykro.

Stosując porównanie do szczochów, gówna, albo po prostu dyskredytacja i porównanie do tanich kosmetyków niskiej jakości.


@mirko_anonim: Poszedłbym się umyć bo pracuję z domu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Są rzeczy które mnie ruszają i ciężko się nie wkurzyć, ale akurat coś takiego to raczej nie. Powiedziałbym pewnie coś w stylu, a mnie się podoba, i tyle. Staram się nie dać wciągnąć w takie rozgrywki, bo jak się dam wciągnąć w grę to przegram.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Mam w pracy koleżankę, która twierdzi, że perfumy w ogóle powonny być zdelegalizowane, nie ma zapachu, który by jej nie wkurzał, wyczuje ode mnie nawet jeden psik zapodany dnia poprzedniego wieczorem na testy. Wszyscy inni nie mają problemu, bo robię 1, max 2 psiki na klatę rano i do pracy raczej same przyjemniaczki nowoczesne, retro smrody zapodaję sam po pracy a potem wieczorem biore prysznic. Po prostu wszystkim nie dogodzisz. Raz
  • Odpowiedz