Wpis z mikrobloga

ech, karty przeciwko ludzkości, gra śmieszna do czasu kiedy Twój mózg jest jeszcze niedorozwinięty.


@leeaxe: musisz mieć bogate życie towarzyskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@4MagnuM4:

musisz mieć bogate życie towarzyskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


no mam właśnie, tylko mam więcej niż 18 lat i niektóre rzeczy po czasie przestają być śmieszne, tak jak śmianie się z tego że chłop przebrał się za babę, albo że dziad zamienił się w ogórka.
  • Odpowiedz
@StayAlive: wątpię, kiedyś gdy grałem w tę grę nie pomyślał bym o szkalowaniu papieża czy kościoła czy prawakow czy lewaków, teraz robię to wszystko śmiejąc się, ale żarty z penisa z kupy czy dupy nie są już tak śmieszne jak kiedyś
  • Odpowiedz
@Dlugi_1111: Ja jebię, kiedyś grałem w tą grę ze znajomymi na zachodzie Europy. Wyszła mi zajebista kombinacja, już nie pamiętam co dokładnie, ale na pewno coś z hitlerem i „niggers”. No i dochodzi do czytania kombinacji, typiara czyta moją, ja walczę żeby nie parsknąć śmiechem, a reszta towarzystwa „uuuuu”, „ooooo”, „this is too much”, „oh my god” i #!$%@?, wygrało jakieś inne gówno
  • Odpowiedz
no mam właśnie, tylko mam więcej niż 18 lat i niektóre rzeczy po czasie przestają być śmieszne, tak jak śmianie się z tego że chłop przebrał się za babę, albo że dziad zamienił się w ogórka.


@leeaxe: niestety, nie wszyscy mają tak wysublimowane poczucie humoru jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MrGalosh - >no mam właśnie, tylko mam więcej niż 18 lat i niektóre rzeczy po czasie p...

źródło: leeaxe

Pobierz
  • Odpowiedz
ech, karty przeciwko ludzkości, gra śmieszna do czasu kiedy Twój mózg jest jeszcze niedorozwinięty.


@leeaxe: Jestem autentycznie dumny z tego że siedzę na jednym portalu z tak wybitnymi i awangardowymi jednostkami jak Ty. Polecisz mi jakiś pakistański melodramat?
  • Odpowiedz
@leeaxe wchodzę sobie często na profil autora tego typu komentarza i jestem PEWNY, że znajdę jakiś kontent fameMMA, patostreamy, mizogińskie pille czy coś o przegrywie. Nie zawiodłem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecisz mi jakiś pakistański melodramat?


@zielonzielon: jest rano, a ty już wygrałeś konkurs na najlepszy komentarz dnia :D
  • Odpowiedz
no mam właśnie, tylko mam więcej niż 18 lat i niektóre rzeczy po czasie przestają być śmieszne, tak jak śmianie się z tego że chłop przebrał się za babę, albo że dziad zamienił się w ogórka.


@leeaxe: dlatego pośmiejmy się ze "spuchy" inteligencie xDDD
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac:

wchodzę sobie często na profil autora tego typu komentarza i jestem PEWNY, że znajdę jakiś kontent fameMMA, patostreamy, mizogińskie pille czy coś o przegrywie. Nie zawiodłem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Na żadnym z tych tagów nie siedzę,.wręcz mam na czarną xD
  • Odpowiedz
@zielonzielon:

Polecisz mi jakiś pakistański melodramat?


Nie ale mogę polecić Ci inne gry karciana znacznie lepsza od card against humanity i mniej losowe.

Avalon - gra typu mafia, ale bez eliminacji przez co wszyscy się bawią świetni.
Spektrum - bardzo fajna gra w której współgracze muszę odgadnąć co miałeś na myśli.
  • Odpowiedz