Wpis z mikrobloga

Paris to jednak pajac, wydawalo mi sie ze chlop jest naprawde spoko lecz dzisiaj dostałem perm bana u niego za wyrażenie opinii gry w która gra na streamie i chwali. Oczywiście stream sponsorowany wiec hajs sie musi zgadzać
Typ #!$%@? ze widzowie najwazniejsi a kase ma w #!$%@?, no właśnie widac xD. Mialem gościa za jednego z tych normalnych a okazał się zwykla fają.

#twitch #youtube #stream
CloudNine - Paris to jednak pajac, wydawalo mi sie ze chlop jest naprawde spoko lecz ...

źródło: pariss

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@styxu: Napisalem ze giereczka w ktora gra jest #!$%@? i perm ban xd tez sie zdziwilem bo myslalem ze chlop ma jakiś dystans.
Aczkolwiek gra jest sponsorowane i hajsy na pierwszym miejcu jak widac
  • Odpowiedz
@CloudNine lepszy i tak jest cipson. Dostalem u niego bana, jak ty, za przeklejenie pasty z avmusia(jego dziewczyna) pt: „chcialabym chlopaka, w sumie to mam chlopaka”, gdzie napisalem to u xayoo i kazdy spamowal xd Ostatnio udzielal sie niepotrzebie u popa szukając atencji, to napisalem „#!$%@? cuckoldzie” i dostalem bana od jego moderatora wlasnie u popa na dwa tygodnie. On jest zdecydowanie lepszy niz paris i nawet mammon, kolejny toksyczny typ jak
  • Odpowiedz