Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
jaka mieliscie najgłupsza historie z zerwaniem zwiazku przez babe? a wlasciwie powód? moja topka która od kilku lat piastuje zaszczytne 1 miejsce to panna która po 2 latach stwierdziła, że odchodzi ponieważ ja się z nią w ogóle nie kłóce a jej koleżanki to przynajmniej raz na tydzień jakaś mniejsza awanturka z partnerem. a ze mną nic, nie nakrzycze nie zrobie dramy :) nie powiem - wtedy to mnie rozbawiło, z panną tamtą i tak żadnych większych planów nie miałem więc stwierdziłem że ok, nie ma problemu - rozstańmy się. ona na to - ale jak to? tak bez awantury tak po prostu? chyba myslała ze wywoła we mnie poczucie straty i nie wiem, zacznę stawac na rzesach aby ratowac ten zwiazek :) jej mina a wlasciwie pikaczufejs, co sie wlasciwie odwaliło i że to faktycznie koniec - nie zapomne do końca zycia :) po 2 dniach była z bekiem spowrotem, ze ona tak naprawde nie chciala, ze jest cudownie, itd itp. dałem jej tylko worek z reszta jej rzeczy których nie zabrała poprzednio i zamknąłem drzwi. #zwiazki #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
A jednak mocno cię to rusza, bo już któryś raz widzę twój post na ten temat, że za dobry jesteś dla babek. Może za bardzo im wchodzisz w tyłek. Zadbaj też o swój komfort.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Jakaś logika w tym jest, plan nie dopracowany ale założenia proste i przejrzyste, pewnie nie dawałeś żadnych znaków że ci zależy albo nie wiążesz z nią przyszłości czy coś, a komunikacja u was była na poziomie Nasalis Larvatus to i nieporozumień narastało... Typowe dla tego gatunku.


·
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zwyczajnie nie potrafisz okazywać uczuć. Nic pozytywnego wbrew temu, co chcesz nam wmówić. Jednak szkoda ci tej laski, skoro piszesz. Polecam terapię, bo musiałeś często okazywac obojętność, co raczej nie rokuje dla ciebie na szanse na udany związek.
  • Odpowiedz