Wpis z mikrobloga

@daeun: nie wiem czy film jest prawdziwy czy nie (pewnie nie), ale samolot to nie jest sześcian poruszający się w powietrzu i są tak zaprojektowane żeby jak najmniej tego powietrza poruszać. Dlatego latającego tira można zobaczyć tylko jak się #!$%@? z wysokości.
  • Odpowiedz
ale samolot to nie jest sześcian poruszający się w powietrzu i są tak zaprojektowane żeby jak najmniej tego powietrza poruszać


@Mitur: A silniki odrzutowe w samolocie są dla ozdoby.

jak dla mnie fejk. Jadacy 90 tir wywoluje fale #!$%@?ącą rower z pobocza, a tutaj nic.


@daeun: Kamera może dawać złudzenie aż takiej bliskości. Dodatkowo samolot mógł manewrować, przez co dron nie wpadł w gazy wylotowe z silników. No albo dobry
  • Odpowiedz
A silniki odrzutowe w samolocie są dla ozdoby.


@Szinako: Kacapku, teraz zostałeś ekspertem od silników odrzutowych? Na tym filmiku wyraźnie widać że dronik jest pod prawym skrzydłem. Gdyby silniki odrzutowe działały na "chłopski konoaszowy rozum" to by ich nikt nie używał bo zwyczajnie nie byłyby efektywne.
  • Odpowiedz
Kacapku, teraz zostałeś ekspertem od silników odrzutowych? Na tym filmiku wyraźnie widać że dronik jest pod prawym skrzydłem. Gdyby silniki odrzutowe działały na "chłopski konoaszowy rozum" to by ich nikt nie używał bo zwyczajnie nie byłyby efektywne.


@Mitur: Nie trzeba być specjalistą, żeby umieć czytać ze zrozumieniem, silnik odrzutowy jak sama nazwa wskazuje działa na zasadzie odrzutu, dla ciebie to pewnie szok i nie wiesz co on takiego odrzuca xD
  • Odpowiedz
Nie trzeba być specjalistą, żeby umieć czytać ze zrozumieniem, silnik odrzutowy jak sama nazwa wskazuje działa na zasadzie odrzutu, dla ciebie to pewnie szok i nie wiesz co on takiego odrzuca xD


@Szinako: Obejrzyj sobie na youtube jak to wygląda z bliska i jakie zniszczenia otoczenia powodują takie przeloty.
Po prostu znowu nie masz pojęcia o czym piszesz. Już pomijam mechanikę, trzeba się było uczyć fizyki w szkole bo potem są
  • Odpowiedz