Wpis z mikrobloga

Powinien w ramach protestu #!$%@? dać, w sensie niczego nie dodawać, nie chodziło o siurek. Żadnych czołgów, gifów co się chłop przewrócił i sie wysrał i pierdnął. Miałem jeszcze nie dawno pomysł, na dwa tagi i chęć powrotu do tagow sztukadoyebana i nocnewojny. Dzisiejsze zmiany, mi przypomniało czemu nie taguje i nie warto nic tutaj dodawać treściwego. Nikt tego nie zauważy, nikt tego nie doceni, więc synek nawet nie próbuj. To portal teraz dla fakemma i innych patusow umysłowych.
wfyokyga - Powinien w ramach protestu #!$%@? dać, w sensie niczego nie dodawać, nie c...

źródło: temp_file7130013704780104475

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@wfyokyga: ja doceniam twoja pracę. Może nie codziennie, bo praca czasem na to nie pozwala, jednak szanuje cie za to co robisz, i za to, jaki jesteś zdeterminowany :)
  • Odpowiedz
  • 15
@G06DbT Dziękuję, pomyliłem się z tym że nikt nie doceni. Tylko garstka doceni, reszta to ma w dupie i później się dziwią, czemu nie ma ciekawych wpisów xD A szkoda słów na to wszystko
  • Odpowiedz
@wfyokyga: jesteś moim ulubionym użytkownikiem wykopu. Uwielbiam wstać i obejrzeć kilka gifów ze zwierzakami, od razu humor lepszy i uśmiech wjeżdża. Pozdrawiam z całą rodzinką i psem.
  • Odpowiedz
@wfyokyga: Ja doceniam za każdym razem, ale nie plusuję, bo w plusowanych staram się mieć głównie najśmieszniejsze wpisy. Celem jest, żeby co rok sobie spojrzeć wstecz i się pośmiać i sobie nostalgnąć. Także większosć twoich wpisów ma takie mentalne +1 ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz