Wpis z mikrobloga

  • 1
@Trytokiss:
Ja tam bardziej widzę zdewastowany łeb doszczętnie. I błedy organizacyjne xd
Za dużo,za mocno,za często.
Przede wszystkim trzymanie ich na siłę po nocach.
Nadwyżki dostaw alko. Jedni chcieli ich w nocy, drudzy w dzień. Wariant suszenie kilka dni i wtedy spirole,był najlepszy.
  • Odpowiedz
Wariant suszenie kilka dni i wtedy spirole,był najlepszy.


@LenoV12: święte słowa, ale tego nie ma jak egzekwować bez fizycznej obecności na miejscu
  • Odpowiedz
  • 0
@Bumbum98:
No! Nawet mam do nich 45min.drogi.
Tylko nie mam cierpliwości do takich tłuków! I odwagi wejść w tą bombę biologiczną!
Na nich trzeba mieć papiery xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Bumbum98:
I na pewno bym ich nie ryrał po nocach.
Live jakoś od 12 w południe,do 22 max 23
Popołudniami jakieś dostawy alko,bez żadnej nadwyżki.
Zawsze najlepiej chodzili po kilkudniowym suszeniu. No i żeby ich ogarniać,to musi być jakiś regulator na miejscu. Enzej s.r.a na wszystko,a uśmiechnięty Mela za miękki.
  • Odpowiedz
No kto by pomyślał,że upośledzony korkin popsuje się,po ponad rocznym zajeżdżaniu xd


@LenoV12: oho zaczyna się trzeba było zrobić tak tak i tak człowieku ty myślisz że ktokolwiek tam cokolwiek planował? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Meserole:
No może nie planował,ale bardziej wymagał,żądał, szantażował itp. by to leciało non stop.
Zalewanie robali cysternami alko non stop.
Obijanie się przy glebach.
Latanie po setki dostaw.
Tyranie psychy przez głośniki i telefonami.
Wiec mnie tu nic nie dziwi,że korkin się popsuł i wysiadke zaliczył.
No to chyba logiczne,że zmęczenie materiału nastąpi,po takim czymś.
Skąd się wzięło to trzymanie ich na siłę na live i streamy 24/7???
Tam nic nie
  • Odpowiedz
Tam nic nie miało ładu i składu. Wystarczy wejść do ukrów i od razu widać,że tam jest plan i lecą według schematu. No i przede wszystkim ,jest tam komu ich pilnować.


@LenoV12: no właśnie nie miało bo nikomu na tym nie zależało a przede wszystkim nie było donejtów i miałeś 2 alkusów już w najgorszej fazie alkoholizmu u bystrzaka magicala itd. zawsze jest podobny schemat:
-1 osoba która ogarnia sprawy techniczne
  • Odpowiedz