Wpis z mikrobloga

Polecam zwlaszcza na tagu #przegryw #kobiecyprzegryw dla osob borykajacych sie z depresja - Watch Hack Your Health: The Secrets of Your Gut - na Netflix - dokument o mikrobach i o tym jak wazne sa mikroby w naszych jelitach na prace mozgu i depresje ( ale rowniez autyzm). Jesli komus nie chce sie ogladac calego dokumentu - test na myszach i przeszczepianiu im mirobow ludzkich ( z depesja i bez) od minuty 54.

https://www.netflix.com/title/81436688
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@lezese: wszystko jest kwestia nastawienia - mozesz miec 170 cm wzrostu i brzydka morde - ale jak masz co soba zaprezentowac i kochasz siebie i czujesz sie dobrze,ze soba - to znajdziesz swoje miejsce w zyciu i swoje osoby ... mozesz tez wszystkie swoje zyciowe nieszczescia zwalac na wzrost i brzydka twarz.... - mam kumpla, ktory jest nieskorosly - i ma zone i dzieci ( zone regularnego wzrostu) - to byla
  • Odpowiedz
  • 0
@lezese: jasne bo ludzie z rocznika 86 nie moga miec depresji i nie moze im byc ciezko w zyciu :)
Nie chcesz ogladac filmu - spoko - nie ogladaj, nikt Cie nie zmusza ale nie mow mi,ze ty wiesz lepiej bo ci jest ciezko - bo wierz mi, nawet pewnie nie wiesz co to znaczy,ze komus jest w zyciu ciezko.
Wracajac do twojego dramatu zyciowego 170cm wzrostu i brzydka morda -
  • Odpowiedz
  • 0
@dam2k01: tag jest - wiec chyba jest ()/
ale mowisz w sensie tagu? czy ze kobiety nie moga czuc, ze " przegraly zycie", ze sa samotne, ze sa za malo atrakcyjne, ze nie moga znalezc milosci, ze maja derpesje i jest im ciezko?
  • Odpowiedz